fbpx
https://rootavor.com/wp-content/uploads/2020/06/ספרי-אהבה-גדול.jpg

5 ספרי אהבה לסוף שבוע רומנטי: רבי מכר שמומלץ לכן לקרוא השבוע

מה קורה במפגש של גבר אחד ושלוש נשים? האם אהבה במשפחה יכולה לנצח נוכח אכזבה מרסקת והאם האהבה היא באמת התשובה לכל? המלצות ספרים של “רות עבור” לסוף השבוע

1מתוך עטיפת הספר הבציר האבוד

מתוך עטיפת הספר “הבציר האבוד”

אהבה במשפחה נוכח אכזבה מרסקת

סאגה משפחתית מרתקת שמזכירה לנו את כוחה של הרוח האנושית. זהו סיפורה של אשה שחוזרת אל הכרם המשפחתי בבורגונדי וחושפת במפתיע יומן אבוד, בת משפחה עלומה וסוד שהוסתר מאז מלחמת העולם השנייה. לפני מבחן המאסטר ביין נוסעת קייט לבורגונדי לבלות את האביב באחוזה המשפחתית, שם תוכל להתמחות ביינות האזור ולחדש את הקשר עם בן דודה ניקו ואשתו הת’ר, שמנהלים את הכרם והיקב. האדם האחד שקייט מקווה להתחמק ממנו הוא ז’אן־לוק, יינן צעיר ומוכשר ואהבתה הראשונה. באחד ממרתפי היקב היא מגלה חדר נסתר ובו מיטה, עלונים של הרזיסטנס ומצבור אדיר של יין יקר ערך. הדמיון שלה משתולל, והיא מתחילה לחפור בהיסטוריה המשפחתית – חיפוש מטלטל שהופך את עולמה. “הבציר האבוד” של אן מא, סופרת מסעות ואוכל המתגוררת בפריז ובוושינגטון, הוא סיפור בלתי נשכח, אלגנטי ומלא חמלה, על חיפוש אחר איזון בין אומץ לב למציאות קשה מנשוא שיש לשרוד בה, על אהבה במשפחה נוכח אכזבה מרסקת, ועל ניסיון ליישב בין עוולות העבר לחיי ההווה.

“הבציר האבוד”, מאת אן מא, הוצאת “כנרת זמורה דביר”.

2הבציר האבוד

עטיפת הספר “הבציר האבוד”

נסעה לרומא לחפש אהבה ומצאה את עצמה

“איטלקית למתחילים” הוא אחד מספריה המוקדמים של קריסטין הרמל, מחברת רבי המכר “המתיקות שבשכחה”, “החיים שנועדו לי”, “כשניפגש שנית”, שמביא את סיפורה של קט קונלי, האשה שלא לוקחת סיכונים. היא עובדת כרואת חשבון וגרה במרחק ביטחון ממשפחתה במנהטן. היא גם בת 34, לא נשואה, ובלי שום סיכוי ליחסים רומנטיים באופק. לאחר תקרית משפילה בחתונה של אחותה הצעירה, היא מחליטה להעז ולטוס לרומא בעקבות פרנצ’סקו, הגבר שבו התאהבה 13 שנה קודם לכן בטיול לאיטליה. כשמתברר שפרנצ’סקו שונה מהגבר שזכרה, קט נסחפת לרחובותיה של רומא ללא שום רשת ביטחון. בעזרתה של מלצרית אקסצנטרית עם דירה פנויה להשכרה, מסעדן יפה תואר שמכנה אותה “הנסיכה אן”, וסודות משפחה שרק רומא תוכל לחשוף, קט מגלה שאפשר למצוא את האושר ברכיבה על וספה דוהרת, אם רק תהיה מוכנה לקחת כמה סיכונים.

“איטלקית למתחילים”, מאת קריסטין הרמל, הוצאת “מודן”.

3איטלקית למתחילים

עטיפת הספר “איטלקית למתחילים”

שלוש נשים וגבר אחד

דרור משעני, האיש שמאחורי סידרת הטלוויזיה “תיק נעדר”, ששודרה ברצף בקשת 12 בחודש שעבר, כתב רומן על שלוש נשים שלא תוכלו לשכוח. הספר “שלוש” אומנם ראה אור לפני שנתיים, אבל בעקבות “תיק נעדר”, חזר לככב עכשיו ברשימות רבי המכר. בספר, אשה אחת מחפשת נחמה, לאחר שבעלה עזב אותה ואת בנה והקים משפחה חדשה. אשה שנייה מחפשת בית וסימן מאלוהים שהיא נמצאת בדרך הנכונה. ואשה שלישית מחפשת משהו אחר לגמרי. שלושתן מוצאות את אותו הגבר. הן לא יודעות עליו הכל, כי הוא לא אומר להן את כל האמת – אבל גם הוא לא יודע הכל עליהן.

“שלוש”, מאת דרור משעני, הוצאת “ידיעות ספרים” ו”אחוזת בית”.

4שלוש

עטיפת הספר “שלוש”

אהבה על סף פרשת דרכים

דרמה רומנטית מרגשת מאת אמבר קלי על כוחה של הסליחה, על אהבה ללא תנאי ועל הצורך להעריך את הדברים הקטנים בחיינו. סופיה לנקסטר קיוותה שלעולם לא תצטרך לחזור לפופלר פולז, העיירה שבה גדלה – מקום שאוצר בתוכו את כל הזיכרונות הכאובים ואת השאלות הלא פתורות בנוגע לעברה. שיחת טלפון אחת מחוללת מפנה לא צפוי בחייה ומאלצת אותה לחזור לעיירה שכף רגלה לא דרכה בה כבר יותר מ-20 שנה. שם היא פוגשת לראשונה את ברקסטון יאנג, הקאובוי בעל העיניים הכחולות, החיוך הממיס והחזות הקשוחה. הפערים בין האשה הניו־יורקית לגבר המחוספס מהעיירה הקטנה יוצרים מתחים, הקנטות ורגעים לוהטים. המשיכה בין סופיה לברקסטון בוערת מתחת לפני השטח ולאט־לאט מתפתח ביניהם קשר שעשוי להוביל למשהו עמוק הרבה יותר. מערבולת הרגשות שאוחזת את סופיה לאור הקשר עם ברקסטון, והמפגש המחודש עם העבר, מציבים אותה על פרשת דרכים: האם תתעלם מרגשותיה ותשוב הביתה אל החיים המזהירים שבנתה בעמל רב? או שמא תיקח סיכון ותתמסר לשלל האפשרויות החדשות הנפרשות בפניה?

“שדות הלב”, מאת אמבר קלי, הוצאת “אופוריה”.

5שדות הלב

עטיפת הספר “שדות הלב”

אף אשה לא שוכחת את האהבה הראשונה שלה

קריאן קול היא אחת הסופרות המצליחות בארצות-הברית בז’אנר הספרות הרומנטית. ספרה “כאילו אין מחר” זכה לאהבת הקוראות ולתגובות נלהבות. אומרים שאף אשה לא שוכחת את האהבה הראשונה שלה. גם פייפר, גיבורת הספר, לא שוכחת את אהבתה הראשונה. בְּלוּ היה האהבה הראשונה שלה. הוא היה הראשון שלה בהכל. הוא שבר את כל הכללים, וגם את ליבה. כשפייפר פוגשת את בְּלוּ, היא יודעת שאסור לה להתקרב אליו: הוא מוזיקאי עם שיער ארוך, קעקועים וגישה כללית של ילד רע. היא מחפשת צרות? גם בלו מבחין בפייפר העדינה והיפה – איך אפשר שלא – והשניים מוצאים את עצמם שקועים ברומן סוער מלא עוצמה, רגש ורוך. אבל הפערים ביניהם גדולים מאוד, והשניים יצטרכו לענות על השאלה: אם האהבה באמת יכולה להיות התשובה להכל?

“כאילו אין מחר”, מאת קריאן קול, הוצאת “תכלת”.

6כאילו אין מחר

עטיפת הספר “כאילו אין מחר”

 

;
Font Resize
Contrast