fbpx
https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/09/זוגות-גדול.jpg

8 זוגות מפורסמים שהבדלי הגיל הגדולים ביניהם לא מהווים מכשול ליחסים טובים ומאושרים

עבור זוגות רבים של מפורסמים הגיל הוא רק מספר. ולמרות שהם אולי התמודדו עם הרמת גבה או שתיים מהציבור, הם הוכיחו כי הבדל גיל משמעותי לא צריך להיות מכשול ליחסים מאושרים. הנה 8 זוגות שהבדלי הגיל לא הפריעו להם, מדונלד ומלאניה טראמפ, עמנואל ובריז’יט מקרון, ריצ’רד גיר ואלחנדה סילבה ועד היידי קלום וטום, ועוד

1דונלד ומלאניה טראמפ

דונלד ומלאניה טראמפ. הוא תמיד אהב את הנשים שלו צעירות. צילום: Shutterstock

דונלד ומלאניה טראמפ: הבדל של 24 שנה

דונלד טראמפ, 73, שנשוי כיום לאשתו השלישית, הדוגמנית הסלובנית מלאניה קנאוס-טראמפ, 49, אהב תמיד את הנשים שלו צעירות, למעט אשתו הראשונה. כך היה עם אשתו השנייה, מרלה מייפלס, 55, ועם הרומנים שניהל בין ובמהלך נישואיו. דונלד ומלאניה נישאו בינואר 2005 בפאלם-ביץ’ פלורידה, ושנה אחר כך נולד בנם המשותף בארון-וויליאם, כיום בן 9. בראיון עיתונאי התגאתה מלאניה בבנה שהוא דו-לשוני, דובר אנגלית וסלובנית באופן שוטף ומחובר לכל הערכים התרבותיים שעליהם היא עצמה גדלה. הסוד לנישואיהם המוצלחים? חדרי שינה נפרדים – אפילו בבית הלבן.

2עמנואל ובריז'יט מקרון

עמנואל ובריז’יט מקרון. הוא התאהב בה כשהיה תלמיד בן 15 והיא מורה בת 40. צילום: Shutterstock

עמנואל ובריז’יט מקרון: הבדל של 25 שנה

נשיא צרפת, עמנואל מקרון, 41, התאהב באשתו בריז’יט, 66, כשהיה תלמיד בן 15 והיא היתה המורה שלו לתיאטרון, נשואה עם שלושה ילדים. הזוגיות של השניים עוררה הרבה באזז תקשורתי, בעיקר במהלך הבחירות בצרפת שבהן זכה בנשיאות. מקרון, מתברר, לא מתרגש מהרכיליות סביבו, ובעבר אמר: “אם הייתי מבוגר מאשתי בעשרים וחמש שנה, אף אחד לא היה חושב לרגע אחד שאנחנו לא יכולים להיות ביחד בצורה לגיטימית. בגלל שהיא מבוגרת ממני בעשרים וחמש שנה הרבה אנשים אומרים ‘מערכת היחסים הזו בלתי אפשרית’. אבל עובדה שהיא אפשרית”. בני הזוג הנשיאותי, אגב, נשואים באושר כבר 12 שנה ונראים מאוהבים מתמיד.

3האריסון פורד וקליסטה פלוקהארט

האריסון פורד וקליסטה פלוקהארט. כשהם התחילו לצאת, אף אחד לא האמין בזוגיות הזו. צילום: HFPA

האריסון פורד וקליסטה פלוקהארט: הבדל של 22 שנה

כשהאן סולו ואלי מקביל התחילו לצאת, אנשים לא יכלו להאמין לזה, וכעת הם אחד הזוגות הוותיקים ביותר בהוליווד. הזוג הלא סביר התחיל לצאת ב-2002 כאשר קליסטה פלוקהארט היתה בן 38 והאריסון פורד בן 60. השניים נישאו לבסוף ב-2010, כשקליסטה כבר היתה אמא לבן שאימצה, ליאם, שכיום פורד הוא אביו החוקי. באשר לפער הגילאים שלהם? פלוקהארט, 54, אומרת לאנשים שהיא אפילו לא שמה לב לגילו של פורד, 77: “לפעמים אני אפילו אומרת, ‘וואו, אני כל הזמן שוכחת שהוא מבוגר ממני ב-22 שנה’. זה לא משפיע על מערכת היחסים שלנו בכלל. אני אוהבת את הדרך שבה הוא נראה כשהוא מתעורר בבוקר. זה לא חתיך, זה יותר חמוד. הוא נראה כמו ילד קטן”.

מייקל דגלאס וקתרין זיטה-ג'ונס

מייקל דגלאס וקתרין זיטה-ג’ונס. נולדו באותו תאריך אבל בהפרש של 25 שנה. צילום: HFPA

מייקל דגלאס וקתרין זיטה-ג’ונס: הבדל של 25 שנה

לפעמים זה פשוט אמור להיות. למרות הפרש הגילאים שלהם ברבע המאה, הכוכבים הצביעו על כל הדרך לרומנטיקה המפתיעה זו: גם מייקל דגלאס וגם קתרין זיטה-ג’ונס נולדו באותו תאריך, ה-25 בספטמבר, אבל בהפרש של 25 שנה. שני כוכבי הקולנוע נישאו בשנת 2000, כשהיא היתה בת 31 והוא היה בן 56, ויש להם שני ילדים יחד. למרות שהשניים ידעו ימים לא קלים – דגלאס אובחן עם סרטן הגרון ואילו זיטה-ג’ונס חשפה באחרונה כי היא מתמודדת עם הפרעה דו-קוטבית – הזוג נותר יציב כתמיד ונחשב לאחד הזוגות הטובים בהוליווד.

5היידי קלום וטום קאוליץ

היידי קלום וטום קאוליץ. יש לה היסטוריה ארוכה של היכרויות עם גברים צעירים ממנה. צילום: אינסטגרם

היידי קלום וטום קאוליץ: הבדל של 17 שנה

הדוגמנית ומנחת התוכנית “פרויקט מסלול” היידי קלום, בת 46 ואם לארבעה ילדים, נישאה בחודש שעבר למוזיקאי טום קאוליץ, 29, הצעיר ממנה ב-17 שנה. לקלום יש היסטוריה ארוכה של היכרויות עם גברים צעירים ממנה, אך לשונותיהם של אנשים עדיין הסתובבו כשהחלה לצאת את קאוליץ. קלום חשפה באחרונה כי הפרש הגילאים ביניהם לא מעסיק אותה כלל, אך מכיוון שהרומנטיקה שלהם הפכה ציבורית, ענתה לכל המבקרים: “כל אחד צריך לחיות חיים מאושרים בלי לדאוג יותר מדי ממה שאנשים חושבים כי דאגה רק תביא לך יותר קמטים”.

6ברוס וויליס ואמה המינג

ברוס וויליס ואמה המינג. יש ביניהם המון דברים משותפים. צילום: אינסטגרם

ברוס וויליס ואמה המינג: הבדל של 23 שנה

כשכוכב הפעולה האייקוני ברוס וויליס, 64, פגש לראשונה את הדוגמנית אמה המינג, 41, בחדר הכושר, הוא לא הבין שהוא עומד לפגוש את האהבה הגדולה ביותר בחייו. הזוג נישא ב-2009, כאשר וויליס היה בן 54 והמינג היתה בת 31. למרות הפרשי גיל של 23 שנה, המינג אמרה באחרונה כי יש להם המון דברים משותפים: “שנינו בנינו את עצמנו במו ידינו, באנו מאותו רקע, הלכנו לעבוד והפכנו להיות עצמאים”. וויליס, מצידו, מודה אחרי 10 שנות נישואים: “אני לא רוצה להתרחק מאמה בכלל. זו מערכת היחסים הכי ייחודית שקיימתי בחיים שלי”. לשניים שתי בנות, מייבל ואוולין, והמינג היא גם אם חורגת לשלוש בנותיו הבוגרות של וויליס מנישואיו לדמי מור.

7ריצ'רד גיר ואלחנדרה סילבה

ריצ’רד גיר ואלחנדרה סילבה. הפך לאבא בשנית בגיל 69. צילום: אינסטגרם

ריצ’רד גיר ואלחנדרה סילבה: הבדל של 34 שנה

לפני חצי שנה, בגיל 69, הפך ריצ’רד גיר לאבא בפעם השנייה, לאחר שאשתו השלישית, אלחנדרה סילבה, 35, ילדה לו בן. לגיר, כזכור, בן נוסף מנישואיו לקארי לוול, הומר בן ה-19. למרות הפער של יותר משלושה עשורים ביניהם, השחקן והאקטיביסט האהוב, שחגג בחודש שעבר יומולדת 70, ואשתו הספרדייה, נראים מאושרים מאוד ביחד, לפחות לפי האינסטגרם של סילבה. באחרונה סיפרה לאחד המגזינים: “הייתי קצת אבודה, בלי אור, וההיכרות עם ריצ’רד העניקה משמעות חדשה לחיי. היתה לי תחושה שמישהו מושיט את ידו ומראה לי את הדרך האמיתית שלי”.

8ג'ייסון סטיית'ם ורוזי הנטינגטון-וויטלי

ג’ייסון סטיית’ם ורוזי הנטינגטון-וויטלי. היא המבוגרת האחראית בבית. צילום: אינסטגרם

ג’ייסון סטיית’ם ורוזי הנטינגטון-וויטלי: הבדל של 20 שנה

כוכב האקשן והדוגמנית נפגשו על סט הצילומים של “רובוטריקים” והחלו לצאת ב-2010, כאשר ג’ייסון סטיית’ם היה בן 43 ורוזי הנטינגטון-וויטלי, היתה רק בת 23. לאחר שהיו צמודים במשך חמש שנים, הזוג התארס ב-2016 ושנה אחר כך נולד בנם הבכור, ג’ק-אוסקר. השניים, אגב, נפרדו ב-2012, מאחר וסטיית’ם לא היה מוכן להתחייב לטבעת. מהר מאוד הבין הכוכב כי מדובר באהבת חייו, השניים חזרו זה לזרועות זו, ומאז הם לא נפרדים כמעט זה מזו. כששואלים את רוזי על הפרש הגילאים ביניהם, היא עונה: “אני המבוגרת האחראית בבית”.

;