fbpx
https://rootavor.com/wp-content/uploads/2022/09/התחלות-חדשות2.jpg

התחלות חדשות: ליאור וקטיה מ”חתונמי” על חתונת השנה, מורן אטיאס בקרוב אמא

הגר משה וניר פור מצפים לתינוק ראשון, אנה ארונוב בחשבון נפש וירדן ג’רבי מציגה את בת הזוג שלה

1קטיה אברבוך וליאור אורן מחתונמי

ליאור אורן וקטיה אברבוך. חוויה גדולה מהחיים. צילום: אינסטגרם

ליאור וקטיה מ”חתונמי”: השנה הטובה בחייהם

החתונה האמיתית של קטיה אברבוך וליאור אורן, כוכבי העונה האחרונה של “חתונה ממבט ראשון”, נחשבה לחתונת השנה. השניים נישאו לפני כחודש באולם האירועים “טראסק” בנמל תל-אביב והחתונה הועברה בשידור ישיר בערוץ 12. אין ספק, שהם היו כוכבי העונה החמישית, והיטיב לסכם את השנה ליאור בפוסט מרגש: “השנה הטובה בחיינו. מה עברנו? התחתנו, הכרנו, התאהבנו, התחתנו באמת. קנינו בית משלנו! יצאנו לירח דבש חלומי…

“זכינו לחוות את כל הטוב הזה בזכות ולצד אנשים מדהימים, מפרגנים ושמחים עבורנו, לצד המשפחות האהובות שלנו. תודה על השנה הזו!!! תודה לכל מי שנתן ידו בסיפור שלנו ולכל מי שממשיך ללוות אותנו. תודה לכם! שאתם ממשיכים לעקוב ולפרגן, לא מובן מאליו בכלל. מצפים בכיליון עיניים לשנה החדשה ומה שיבוא איתה. שנה טובה! שנה של בריאות ואהבה”.

2מורן אטיאס

מורן אטיאס בצילום מתוך הסרט החדש שהיא עובדת עליו. צילום: אינסטגרם

מורן אטיאס: בקרוב מאוד אמא

מורן אטיאס, 41, ריגשה את כולם השנה עם ההריון שלה. ערב החג היא פרסמה באינסטגרם: “זאת השנה המאושרת בחיי כי בחרתי לחיות כאן, בישראל, לשחרר ולשתף. הופתעתי לגלות שלא מעניין אתכם עוד סידרה או סרט הוליוודי שעשיתי אלא הלב והנשמה שלי. לא מורן הכוכבת או השחקנית אלא מורן הילדה מחיפה שעברה מסע והופכת לאמא, אתכם.

“החוויה ‘היחידנית’ הפכה למסע אתכם. תודה, תודה על כל הברכות והחיבוקים החמים. תודה שהרחבתם לי עוד ועוד את הלב. מאחלת לנו שנה של לב פתוח שנקבל את עצמנו והאחר. אמן. התמונה היא חלק מהסרט החדש שלי”.

3הגר משה וניר פור

הגר משה וניר פור. הזוג הראשון מכל העונות שהתחתן באמת. צילום: אינסטגרם

הגר משה וניר פור: תינוק ראשון ל”חתונמי”

הגר וניר הכירו לפני כשנתיים בעונה הקודמת של “חתונה ממבט ראשון”. הם לא בדיוק נראו מתאימים לאורך כל העונה, אבל הם הפתיעו את כולם והיו לזוג הראשון מכל העונות שהתחתן באמת. זה קרה באוגוסט השנה, ועכשיו ערב ראש השנה פרסם ניר באינסטגרם תמונה שלו עם הגר ההריונית ובישר כי הם מצפים לתינוק ראשון: “יש דברים שהם מעבר למילים… מתרגשים עד כלות. שתהיה שנה טובה”. מזל טוב.

4אנה ארונוב

אנה ארונוב. אולי האמהות שינתה בה משהו. צילום: אינסטגרם

אנה ארונוב: שיגרה זה דבר טוב

ראש השנה הוא סיבה טובה לחשבון נפש ואנה ארונוב חשפה ערב החג את שלה: “כולם מאחלים לכולם התחלות חדשות! הרי ככה זה נהוג, התחלות חדשות זאת ברכה, התרגשות חדשה, אנרגיה חדשה, תמיד להתחיל משהו שעושה טוב, לי לפחות.

“עברנו שנה של כל כך הרבה חדש: בית חדש, גן, אייל עם עסק חדש, קמפיינים חדשים, רוקדים, קרו כל כך הרבה דברים חדשים ומדהימים! התרגשנו, שמחנו, פתחנו דלתות, התרגלנו, התאמצנו – הכל היה חדש, המון ברכה טפו-טפו.

“חשבתי לעצמי שאולי לראשונה בחיי אני לא זקוקה כרגע לעוד פיקים, עוד טירוף, שיהיה גדול, מפוצץ. רגע. שיגרה זה דבר טוב. אולי האמהות שינתה בי משהו, אולי קצת עייפתי להיות כל הזמן על הקצה, כל הזמן בספרינט, כל הזמן לדחוף.

“אני רוצה להיות שנייה ברוגע. לקיים משפחה, לתת לאדם ביטחון ללא שינויים, לתת לאייל זמן ליהנות מהגשמת חלום, לתת לעצמי זמן שקט לפעמים, המשך עבודה מדהימה עם המותגים והאנשים שבחרו בי וממשיכים לבחור.

“תראו, יש גם דברים חדשים שיגיעו, אבל עבדתי עליהם הרבה והם מחכים לצאת לאור. אבל מה שאני מנסה להגיד שזה בסדר גם בלי כל הזמן חדש, לפעמים פשוט לחיות, בלי דופק גבוה זה בסדר. בסדר ליהנות ממה שיש, מהקיים, להעריך, להודות, לראות את המלא ולא את הריק. זה ממש-ממש בסדר.

“אז השנה אני מברכת על כל מה שיש לי ואם צריך להגיע משהו חדש אז שיהיה מדויק עבורי ויכנס נכון לאיזון שיש לי בחיים”.

5ירדן ג'רבי ודנה

ירדן ג’רבי ובת זוגה דנה לביא. צילום: אינסטגרם

ירדן ג’רבי: “התאהבתי ממבט ראשון”

ביום השני של החג, חשפה הג’ודוקא ירדן ג’רבי, זוכת מדליה אולימפית, כי יש לה אהבה חדשה ומדובר בבת זוג – דנה לביא, שהיא בתו של השחקן עמוס לביא ז”ל. וכך היא כתבה: “אהבה ממבט ראשון. לפעמים אנחנו לא יודעים למה דברים קורים, אולי אלו המחשבות שמישהו שלח לנו משהו טוב, או אולי בכלל גורל?

“זו דנה, בת הזוג שלי. התאהבתי בה מהרגע שהעיניים שלנו נפגשו, ומאז האהבה רק מתחזקת. תחושת האושר שמלווה אותי בתקופה האחרונה, הפרפרים בבטן, שמחת החיים, החיוך מאוזן לאוזן סתם ככה, הכל בזכותה. אז תודה עלייך”.

;