fbpx
https://rootavor.com/wp-content/uploads/2020/03/קורונה-גדול-1.jpg

סלבס בעולם נלחמים בקורונה: “זה הזמן לקנן, לקרוא, לנקות ארונות, ובעיקר להישאר בבית”

מגפת הקורונה שינתה גם את חייהם של הסלבס בעולם, שמשתפים את חוויותיהם ברשתות החברתיות, מבקשים מכולם לשמור על ההנחיות ולהימנע מהתקהלויות ומאמינים שיחד, עם הרבה חסד, נעבור את זה בשלום

1טום הנקס וריטה ווילסון

טום הנקס ואשתו ריטה ווילסון. שניהם חלו ונמצאים בבידוד באוסטרליה

טום הנקס וריטה ווילסון: חלו בקורונה

הזוג ההוליוודי טום הנקס וריטה ווילסון שיתפו לפני כשבוע את הבשורה כי שניהם חלו בקורונה. טום העלה לאינסטגרם ולטוויטר תמונה שלו ושל ריטה יחד באוסטרליה, שם הם נמצאים כעת בבידוד עצמי, וכתב: “חלינו בקוביד 19, אנו נמצאים בבידוד, כך שאיננו מפיצים את המחלה. יש כאלה שעבורם זה יכול להוביל למחלה קשה מאוד. אנחנו עוברים את המחלה מיום ליום”. הנקס ווילסון אישרו כי הם נדבקו בנגיף בזמן שהותם באוסטרליה וחשפו כי חשו עייפות, הצטננות וכאבי גוף לפני שנבדקו אם הנגיף חיובי. הנקס הבטיח להשאיר את כולם “מעודכנים”, שיתף תמונה של כפפות לטקס לבנות בפח צהוב, וביקש מכולם להישאר בבתים ולהישמע להנחיות”.

2ליידי גאגא

ליידי גאגא ושלושת הכלבים שלה בהסגר עצמי

ליידי גאגא: “הדבר הכי טוב הוא הסגר עצמי”

ליידי גאגא העלתה לאינסטגרם תמונה שלה בסלון ביתה עם שלושת כלביה, וכתבה: “דיברתי עם כמה רופאים ומדענים. זה לא הכי קל לכולם כרגע, אבל הדבר הכי טוב/ בריא שאנחנו יכולים לעשות הוא הסגר עצמי ולא להסתובב עם אנשים מעל גיל 65 ובקבוצות גדולות. הלוואי ויכולתי לראות את ההורים והסבתות שלי ברגע זה, אבל זה הרבה יותר בטוח שלא. אני נמצאת בבית עם הכלבים שלי. כולנו נעבור את זה. תאמינו לי, דיברתי עם אלוהים – והוא אמר שאנחנו נהיה בסדר. המגפה מזכירה לרבים מאתנו איך זה להרגיש ולהיות בן אנוש. זה כל כך חשוב להכיר בכך שאנחנו חייבים להיות קהילה ייחודית מהסוג הגלובלי. איננו יכולים לעשות זאת ללא חסד. אנו יכולים ליצור ריפוי על ידי למידה כיצד להיות חביבים ולטפל זה בזה ובעצמנו במהלך תקופה זו”.

3גווינת פאלטרו והמסיכה

גווינת פאלטרו עושה סלפי עם מסיכה

4גווינת פאלטרו חוזרת משוק החקלאים עם מסיכה וכפפות

גווינת פאלטרו חוזרת משוק החקלאים עם מסיכה וכפפות

גווינת פאלטרו: “האנושות שלנו תזרח כמו שמעולם לא זרחה לפני כן”

ב-26 בפברואר, גווינת פאלטרו שיתפה באינסטגרם סלפי שלה כשהיא לבושה במסיכת פנים כבדה במהלך טיסה לפריז לשבוע האופנה. בכיתוב התייחסה פאלטרו לסרט “התפשטות” בכיכובה משנת 2011, שבו וירוס קטלני סוחף את העולם: “בדרך לפריז. פרנואידית? זהירה? מבוהלת? מגיפה? תעמולה?, אני פשוט הולכת לישון עם הדבר הזה במטוס”, כתבה. “כבר הייתי בסרט הזה. הישארו בטוחים. אל תלחצו ידיים, שיטפו ידיים לעיתים קרובות”.

לפני יומיים ביקרה פאלטרו, יחד עם בעלה בראד פלצ’וק, בשוק החלקאי המקומי בלוס-אנג’לס, ושיתפה: “הלכנו לשוק, שמרנו על מרחק רב וסידרנו מסכות וכפפות ברגע שהתקרבנו לשוק. עלינו להתייחס ברצינות להנחיות ולא לשחק בחירויות שיש לנו עדיין. זה לא הזמן להכחשה. עלינו לקחת זאת ברצינות ולהגן על עצמנו. הגיע הזמן לקנן, לקרוא, לנקות ארונות, לעשות משהו שתמיד רצינו לעשות (לכתוב ספר, ללמוד מכשיר או שפה, ללמוד לצייר או לצבוע) לעבור על תמונות, לבשל ולהתחבר מחדש ברמה עמוקה יותר עם האנשים שאנחנו אוהבים. אני מוצאת תקווה בנדיבות, באהבה, בהגנה ובטיפול שאני רואה ומרגישה בכל רחבי מדינתנו והלב שלי יוצא לכל מי שנפגע ישירות או פשוט פוחד. אנחנו נעבור את זה ואני בטוחה שהאנושות שלנו תזרח כמו שמעולם לא זרחה לפני כן”.

5קים קרדשיאן

קים קרדשיאן והמסיכה

קים קרדשיאן: לא זזה בלי ויטמין C וכפפות

כמו גווינת פאלטרו, גם קים קרדשיאן חלקה עם 163 מיליון עוקביה באינסטגרם תמונה שבה היא נראית עם מסיכה שמכסה את פניה, וגילתה שהיא לא זזה עכשיו בלי טבליות של  ויטמין C וכפפות. באחד הסרטונים שפרסמה ברשת החברתית, נצפה רופא שהגיע לביתה כשהוא חמוש בכיסויי מגן לנעליים כדי למנוע ממנו הכנסת חיידקים לבית.

6היידי קלום

היידי קלום מלאת תקווה

היידי קלום: “ברגעים האלה אתה זוכר מה באמת חשוב

הדוגמנית ומנחת “פרויקט מסלול” היידי קלום חשפה את תחושותיה באינסטגרם שלה: “אלה זמנים מוזרים… אבל ברגעים האלה אתה זוכר מה באמת חשוב – האנשים שאתה אוהב וששומרים עליך. התרחקות חברתית היא מה שכולנו צריכים לעשות כרגע כדי להיות אזרחי העולם האחראיים. כולנו נמצאים באותו מצב ביחד ועלינו להגן על יקירינו, על שכנינו ועל קהילותינו. אנא הקשיבו להנחיות והישארו בבית. השתדלו להתרחק מאנשים אחרים… במיוחד אם אתם לא מרגישים טוב. אני רואה את כל הדברים היפים שאנשים עושים זה לזה בכל רחבי העולם וזה נותן לי תקווה! שולחת לכולכם אהבה וחיוביות וריפוי ויברציות”.

7נעמי קמפבל בטיחות לפני הכל

נעמי קמפבל עם חליפת מגן ומסיכה

8נעמי קמפבל והכפפות הוורודות

נעמי קמפבל והכפפות הוורודות

נעמי קמפבל: “בטיחות לפני הכל”

נעמי קמפבל שיתפה באחרונה סרטון בערוץ היוטיוב שלה תחת הכותרת: “הגנה עצמית כנגד נגיף הקורונה”. בסרטון, הדוגמנית לובשת חליפת מגן, מסיכת פנים וזוג כפפות כדי לנסוע בשדה התעופה, כשעוד אפשר היה לטוס, וכתבה בתיאור הסרטון: “הייתי עצבנית באמת לנסוע בזמן כזה, אבל הייתי צריכה לחזור הביתה”. בחשבון האינסטגרם שלה שיתפה קמפבל תצלום של עצמה כשהיא לובשת כפפות גומי ורודות ואמרה ל-8.5 מיליון עוקביה: “בטיחות לפני הכל”

9קייט הדסון

קייט הדסון והמסיכה החד-פעמית

קייט הדסון: למי יש מסיכה נכונה?

השחקנית קייט הדסון פרסמה סלפי בחשבון האינסטגרם שלה שהראה אותה לבושה במסיכה כירורגית חד-פעמית. בדומה לחששות של פאלטרו, גם הדסון פוחדת מההתפשטות המהירה של הקורונה. חלק מעוקביה לא היסס לבקר אותה על המסיכה והמליץ לה על מסיכת N95. ההמלצות הובילו את הדסון לכתוב תגובה משלה לפוסט של פאלטרו (ראו למעלה): “לפחות יש לך את המסיכה הנכונה!!!”.

10גל גדות

גל גדות בטרנינג ונעלי בית 

גל גדות: “אין להקל ראש במגפה הזו”

לפני שפרסמה את סרטון IMAGINE משובץ הכוכבים, פרסמה גל גדות באינסטגרם כי “כוח העל האמיתי שלי הוא להישאר בבית” וחשפה תמונה שלה לבושה בחליפת טרנינג שחורה ובנעלי בית בהדפס ברדלס, כשהיא בתוך ארון הבגדים המרווח שלה. ועוד הוסיפה: “אנא, כולם דאגו לעצמכם, ליקיריכם ולכולנו. אין להקל ראש במגפה הזו. ככל שכולנו נקדים להישאר בבית ולשמור על עצמנו מלתפוס את הנגיף המדבק הזה – כך נקדים לחזור לחיינו מבלי לאבד חיים”.

11התמונה שהעלתה מנדי מור

התמונה המרגשת שהעלתה השחקנית מנדי מור, שבה משגר צוות רפואי באחד מבתי החולים בארצות-הברית מסר ברור: “אנחנו נמצאים כאן בשבילכם, אנא הישארו בבית בשבילנו”.

;