fbpx
https://rootavor.com/wp-content/uploads/2022/08/תוספות-שיער.jpg

יש לך שיער קצר ואת חולמת על ארוך? יש לך שיער דק ודליל ואת חולמת על מלא ושופע?

אצל מעצב השיער אלכסנדר מורוזוב תיהני מתוספות שיער למילוי ולהארכה במראה טבעי מושלם ובהתאמה אישית

מאת: שרון אדרי

1אלכסנדר מורוזוב

אלכסנדר מורוזוב: “אני עובד רק עם שיער 100 אחוז טבעי, בשיטה טבעית, באופן כזה שאיש לא יבחין שהשיער שלך הוא עם תוספות שיער”

אין כמו תספורת טובה ושיער במראה טבעי ובריא כדי לרומם את מצב הרוח של כל אשה. יש משהו בשיער שנראה טוב שממגנט אלינו מבטים, גורר מחמאות ופשוט עושה טוב על הלב. נשים רבות לא מחליפות את הספר או הספרית הקבועים שלהם במשך שנים, סומכות רק עליהם ונאמנות להם.

להגיע למספרה זה לא רק להגיע להסתפר. ברוב המספרות יכינו לך קפה טוב, יעשו מסאז’ לקרקפת ויניחו מסיכה טובה על השיער, מה שיגרור עוד זמן במספרה שינוצל לעלעול במגזינים לנשים ולשיחה ערה על כל נושא מהמצב הפוליטי ועד לרכילות השכונתית. כיף טהור כבר אמרנו?

במספרה של מעצב השיער אלכסנדר מורוזוב בבת-ים תקבלי לא רק את הכיף הזה אלא תוכלי ממש לשנות את המראה שלך, לטפל בבעיות הקשורות לשיער ולמראה שלו וללכת הביתה עם שיער נפלא שהותאם במיוחד בשבילך, למבנה הפנים שלך, במרקם ובצבע.

2א לפני

לפני                                         

2ב אחרי

אחרי

בין אם חשקה נפשך בשיער ארוך או מלא ושופע, או שאת סובלת מבעיה של דלילות שיער וקרחות בפדחת, לאלכסנדר יש פתרונות מעולים. לאחר שיחה עם הלקוחה והבנה של מה היא רוצה ולאחר בדיקה של השיער, יותאם לה סוג הטיפול שיעניק לשיערה את מקסימום התוצאות.

נפגשנו עם אלכסנדר לשיחה על העשייה הברוכה שלו, על לקוחות אהובות ועל טיפולי השיער הייחודיים שהוא מציע לנשים במספרה שלו.

אלכסנדר, ספר לנו כמה שנים אתה מעצב שיער ואיך הכל התחיל?

“הקמתי את המספרה שלי בשנת 2001. כשאני חושב על זה, אני כבר כל כך הרבה שנים מעצב שיער, זה מדהים אותי. האמת, לא חשבתי שבגיל 18אהיה ספר, פשוט כשהייתי הולך להסתפר אף פעם לא הייתי מרוצה. אז ביקשתי מאמא שלי שתקנה לי מכונת תספורת, התחלתי לספר את עצמי ואז את החברים שלי וככה נולד הרעיון. הלכתי לקורס ספרות אצל שוקי זיקרי ומשם החלה הקריירה שלי”.

3א לפני

לפני     

3ב אחרי            

אחרי

במה מתמחה המספרה שלכם? מהו טיפול הדגל שלך?

“אנחנו מתמחים בעיקר בבעיות דלילות השיער, תוספות פדחות ופאות. כל אלו הם פתרונות לשיער דליל וקצר”.

מהן הבקשות הנפוצות ביותר בקרב הלקוחות שלך?

“יש שמגיעות עם שיער קצר וחולמות על שיער ארוך ויש שמגיעות עם שיער מאוד דק ודליל וחולמות על שיער מלא ושופע”.

ללקוחות שאלו הבקשות שלהן, מה אתה יכול להציע?

“תוספות שיער הן פתרון מושלם במצב הזה. אני עובד רק עם שיער 100 אחוז טבעי, בשיטה טבעית, באופן כזה שאיש לא יבחין שהשיער שלך הוא עם תוספות שיער.

“במקרה וללקוחה יש דלילות בקרקפת, מה שנקרא בעגה המקצועית דלילות בפדחת, או בפוני – אנחנו נתאים לה מעין חצי פאה שמכסה את החור בקרקפת. גם הפדחות שלנו עשויות רק משיער טבעי 100 אחוז ותפורות בעבודת יד לפי ראשה של הלקוחה ולפי דרישותיה”.

4א לפני

לפני 

4ב אחרי

אחרי

אז בעצם לקוחה שמעוניינת בהתקנה של פדחת על ראשה – למה היא צריכה לצפות? איך זה נעשה?

“בפדחת מותקנת רשת בד נעימה ואוורירית כך שהפדחת מאוד נוחה ולא חם איתה ואנחנו מיומנים בהתקנה שלה על ראש הלקוחה עד לשביעות רצונה המלאה גם מבחינת המראה וגם מבחינת הנוחות”.

אני משערת שהטיפולים הללו לא זולים. אשמח לשמוע קצת מחירים לכל המתעניינות.

“המחירים שלנו משקפים את טיב החומרים, איכות העבודה, הזמן שאנחנו מקדישים לכל לקוחה והתוצאה המרהיבה שאנחנו מספקים בסיום העבודה. פדחות עולות 800-6,000 שקל, כשהמחיר משתנה מפדחת לפדחת.

“מחירי הפאות נעים בין 2,500-8,000 שקל. יש לנו מגוון רחב של סוגי פאות, גם הן עשויות אך ורק משיער 100 אחוז טבעי ותפורות בעבודת יד! הפאות שלנו ברמה הגבוהה ביותר הקיימת ואנחנו עובדים במגוון רחב של שיטות, כך שאף אחד לא יבחין שעל הראש יש פאה. אנחנו עובדים בשיטות סקין לייס”.

5א לפני

לפני         

5ב אחרי

אחרי 

אנחנו נהנינו לבקר במספרה היפה, עם הצוות הנעים, ומזמינים אותך לתאם פגישה ולהגשים את חלום השיער שלך.

“אלכסנדר מרכז יופי ושיער”, רוטשילד 17 בת-ים, טל’: 03-6599763

אינסטגרם: Salon_alexander_  פייסבוק:  Alexander Morozov

;