https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/05/download-2.pngקטן.png

תחזית אסטרולוגית יומית מאת האסטרולוג ירון ליבנה

תחזית ליום: 17.9.20

מזל טלה

תחזית יומית למזל טלה

המיקוד סביב ילדים וצעירים גובר כעת. הירח בבתולה עדיין מצריך מכם לטפל יותר במקורבים ולשים לב ולדייק בפרטים הקטנים. עדיין משהו חסר או התבטל. גלו סלחנות והבנה עם הסובבים. הישמרו מחבלות ומתאונות.

תחזית שנתית: לטלאים שנולדו בין ה-12-17 באפריל יש תחושת שינוי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסוים להוליד את עצמם כעת מחדש, זאת בגלל זווית של 90 מעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית. זווית זו טובה בכל הקשור להיריון וללידה וכמו כן היא משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה. לאלו שנולדו בשלישון הראשון של המזל תתכן רגישות בריאותית בגלל מגע של כירון לשמש במפתם האישית.

מזל שור

תחזית יומית למזל שור

היום משפר הרגשה ומזרים אנרגיות חיוביות ויותר אופטימיות. כמו כן, חשוב להסתכל במבט רחב וכוללני יותר על הדברים והנסיבות. הראו גישה של הומור במגע עם המקורבים. הירח בבתולה יכול לשנות תוכניות וזמנים ולחדש קשרים עם חברים.

תחזית שנתית: ילידי השלישון הראשון של בני מזל שור יחוו ב-2020 את הצמידות של אוראנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו יותר. המגע של אוראנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה. יופיטר בגדי מפעיל את הבית ה-9 לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות, לימודים והרחבה של פילוסופיית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות ספורטיבית. מעברו של סאטורן לדלי מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה.

תאומים

תחזית יומית למזל תאומים

היום מביא מחויבויות, עומס ולחץ זמנים ולכן יתכנו עיכוב או מגבלה כלשהם. בנוסף, ישנה הרגשת שיפוטיות מכיוון כלשהו ואולי גם מצדכם כלפי הסובבים. הירח בבתולה עדיין יכול להחזיר משהו או מישהו מן העבר להווה כעת.

תחזית שנתית: תאומים שנולדו בין ה-6-10 ביוני חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זווית זו מבלבלת, מסבכת ומייצרת אי בהירות, תחושה של קורבן ואשליות, כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או מגורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסכות, למנגנוני הכחשה ולריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לידי ביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה, כמו גם צורך להקריב, להזדהות, לאמץ ולטפל יותר. זווית זו מגבירה יצירתיות, רוחניות ומוזיקה. מעברו של סאטורן לדלי יחבר בשנתיים הבאות ללימודים ולחשיבה פנורמית ורחבה יותר על הדברים והנסיבות. רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק, אולי גם בהקשרים לארצות אחרות.

תחזית יומית למזל סרטן

המיקוד בפרטים הקטנים מורגש, כמו גם הצורך להראות גישה יותר טיפולית כלפי הסובבים והמקורבים. בצורה כלשהי חשוב לחבר את הפרטים הקטנים לתמונת שלם רחבה יותר ביחס לנסיבות המתרחשות. מורגשים נסיעות, תנועה ויותר תקשורת ומידע.

תחזית שנתית: סרטנים שנולדו בין ה-15-19 ביולי חשים כעת את זווית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית. זווית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון וללידה למעוניינות. לפלוטו יש אפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה, זוהי לא זווית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקלקולים. לאלו שנולדו בין ה-25-29 ביוני תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזווית המדויקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית יומית למזל אריה

הירח בבתולה מכביד קצת על ההרגשה ובכל זאת אתם מתפקדים ומתמרנים עם הדברים בצורה נכונה, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים והצורך אולי לרפא את מה שזקוק לריפוי כעת. בקרו בקניון הקרוב וקנו לכם בגד חדש.

תחזית שנתית: אוראנוס בשור יפעל בזווית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל ולכן ינתק ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר, יגביר אקראיות, הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם. נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מוגברים במגמה זו. יופיטר בגדי יאפשר התקדמות מקצועית משפרת ב-2020. אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זווית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית, ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון, גיל וזמן מוגברים. זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ריאליסטיות לדברים ולנסיבות. מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב, לשיניים, לפרקים ולברכיים.

תחזית יומית למזל בתולה

הירח ממשיך אצלכם במגרש הביתי ולכן מחזק ומגביר אנרגיות חיוביות. יש עומס ולחץ זמנים מסוים סביב מטלות משפחתיות ותתכן שיפוטיות כלשהי מכם או אולי כלפיכם. יתכנו עיכובים ואילוצים, קבלו אותם בהבנה.

תחזית שנתית: יופיטר בגדי יאפשר הרחבה משפחתית הן בהקשר להיריון וללידה למעוניינות, כמו גם יותר פרסום, הכרה ותהודה לפעילותכם היצירתית והמקצועית. סאטורן עובר לדלי ויביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר, כמו גם יצריך מכם, פעולה יותר עצמאית וחדשנית בעבודה, וכנראה יאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם. אוראנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו”ל, ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית. דייקנות ומצוינות תשתלם ותתוגמל מקצועית. הבריאות תשתפר.

תחזית יומית למזל מאזניים

היום משפר מצב רוח ומביא אנרגיות חיוביות יחד עם יותר גישה של פתיחות, הומור ואופטימיות. אתם זקוקים למרחב ולספונטניות. מכיוון אחר, המשך מסע הירח בבתולה אולי קצת ביקורתי מנדנד ומצריך מכם להראות גישה של טיפול סביב המקורבים.

תחזית שנתית: מאזניים שנולדו בין ה-16-21 באוקטובר חשים את הזווית של פלוטו מגדי (שינויי מגורים, עבודה ומשפחה, כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון וללידה למעוניינים). לאלו שנולדו מסוף ספטמבר עד לתחילת אוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זווית קוטבית של כירון מטלה.

תחזית יומית למזל עקרב

המשך מסע הירח בבתולה מאפשר שינויים בתוכניות ובלוח הזמנים ומצריך מכם להראות גישה יותר פתוחה וספונטנית לנסיבות ולדברים. הראו חשיבה עצמאית, אישית ולא שגרתית על הדברים של מחוץ לקופסה ומחוץ למסילה. כך נדרש כעת.

תחזית שנתית: עקרבים שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את הזווית הקוטבית של אוראנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים ממה שלא ניתן להמשיך איתו יותר. הצמידות בין יופיטר לפלוטו משנה כעת בהדרגה את ההתבוננות הרחבה שלכם על החיים בכללותם ועל עצמכם במימד הפסיכולוגי יותר.

תחזית יומית למזל קשת

עומס זמנים בגלל מטלות משפחתיות ומקצועיות ממשיך להכביד ויש עיכובים ואילוצים, כמו גם תחושת מגבלה ואף סוג של צנזורה והתכווצות. הימנעו משיפוטיות ומביקורת כלפי הסובבים.

תחזית שנתית: אוראנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר. סאטורן עובר לדלי ולכן יאיץ שינוי בהקשרים של עבודה וקריירה. מיקום זה, שמפעיל את הבית ה-3, טוב ללימודים. קשתים שנולדו בין ה-9-14 בדצמבר חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית, ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות, כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות, ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זווית זו מגבירה מצבי קורבן והקרבה, לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוני הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות. היצירתיות והרוחניות גוברים.

תחזית יומית למזל גדי

הראו פתיחות וספונטניות במגע עם המקורבים, כמו גם הסתכלות וגישה עם קצת הומור ואופטימיות בהקשר לנסיבות למרות הריאליזם הרגיל שבו מזל גדי נתון ברוב הזמן. הירח בבתולה במרחב הבית ה-9 מאפשר את זה.

תחזית שנתית: גדיים שנולדו בין ה-13-17 בינואר חשים את הצמידות של פלוטו לשמש, שטובה כמובן להיריון וללידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים, למשבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים ובכל מקרה היא איננה קלה נפשית. לאלו שנולדו בין ה-25-30 בדצמבר תתכן רגישות פיזית ובריאותית בגלל זווית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית. מסעו של יופיטר אצלכם במהלך 2020 יאפשר חשיבה רחבה יותר על החיים, נסיעות וטיולים וכניסה למימד רוחני מיסטי.

תחזית יומית למזל דלי

אתם חשים אי שקט ואולי אף נתק ממשהו או ממישהו, ואולי באמת רצוי לקחת קצת מרווח ואוויר לעצמכם ולחשוב על המתרחש. מכיוון אחר, המיקוד סביב הנושא הכספי מורגש ותתכן התחדשות כלשהי בהקשר לאדם או לגורם כלשהו.

תחזית שנתית: יופיטר בגדי ירחיב השנה, בגלל מיקומו בבית ה-12, מעגלי תודעה בכיוון הרוחני ויאפשר נסיעות פתאומיות לחו”ל. אוראנוס בשור יביא ניתוקים ופרידות מאנשים, מנושאים או מגורמים שלא ניתן להמשיך איתם יותר. סאטורן עובר לשלישון הראשון שלכם ויביא עומס, לחץ וצורך לקבל החלטות בעיקר בהקשר המקצועי, ואולי יקשה ביחסים עם מבוגרים (שאולי לא בקו הבריאות וזקוקים ליותר טיפול) ויכביד במגעים עם גורמי סמכות ובוסים בעבודה.

תחזית יומית למזל דגים

המשך מסע הירח בבתולה מדגיש כעת יותר את נושא הקשרים והיחסים בעיקר ובזוגיות ובכלל. הראו גישה של הרמוניה, רוגע ואיזון נכון בין רצונות המקורבים לבין השאיפות שלכם. בקרו בקניון הקרוב וקנו לכם בגד חדש. יש אנרגיות של אסתטיקה.

תחזית שנתית: מעברו של סאטורן לדלי יכול להקשות סביב דמויות מבוגרות, כמו גם להפעיל לחץ בנושאים מקצועיים שידרשו מכם כעת יותר ויתורים והקרבות. חשוב אם כן להסתגל ולגלות יותר גמישות סביב שינוי זה שמתרחש כעת. דגים שנולדו בין ה-3-7 במרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות תחושת קורבן וסוג של ערפל נפשי תחושתי. דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו, שדורשת גם להקריב, להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוני הכחשה, התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר בגדי נע השנה בבית ה-11 ולכן יגביר מיקוד חברתי ויצור מגעי גומלין חדשים והיכרויות חדשות.

הכותב: ירון ליבנה (M.A) אסטרולוג, סופר, מרצה, עוסק בניתוח מקצועי וחיזוי מפות אסטרולוגיות מקצועיות אישיות. איש תקשורת מופיע בטלוויזיה, רדיו ועיתונות לאורך השנים.

מוזמנים לבקר באתר שלו: www.yaronlivne.co.il

Font Resize
Contrast