https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/05/download-2.pngקטן.png

תחזית אסטרולוגית יומית מאת האסטרולוג ירון ליבנה

תחזית ליום: 9.7.20

מזל טלה

תחזית יומית למזל טלה

הירח בדגים מצריך מכם להראות יותר גישה של הקרבה טיפולית והזדהות סביב אדם או נושא מסוימים. אתם זוכים למחמאות על לבוש והופעה ויש אנרגיות של יחסים וזוגיות בגלל מיקומו המדויק של מרס אצלכם כעת. קיפצו לקניון הקרוב וקנו לכם בגד חדש.

תחזית שנתית: לטלאים שנולדו בין ה-12-17 באפריל יש תחושת שינוי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסוים להוליד את עצמם כעת מחדש, זאת בגלל זווית של 90 מעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית. זווית זו טובה בכל הקשור להיריון וללידה וכמו כן היא משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה. לאלו שנולדו בשלישון הראשון של המזל תתכן רגישות בריאותית בגלל מגע של כירון לשמש במפתם האישית.

מזל שור

תחזית יומית למזל שור

יתכן מצב של עיכוב או אילוץ, אולי משהו או מישהו יוצרים תחושת מגבלה וסוג של צנזורה כלשהי. מורגשת גם שיפוטיות כלשהי מצדכם או כלפיכם. מסע הירח בדגים מביא הפתעות וטוב לחידוש קשרים חברתיים.

תחזית שנתית: ילידי השלישון הראשון של בני מזל שור יחוו ב-2020 את הצמידות של אוראנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו יותר. המגע של אוראנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה. יופיטר בגדי מפעיל את הבית ה-9 לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות, לימודים והרחבה של פילוסופיית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות ספורטיבית. מעברו של סאטורן לדלי מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה.

תאומים

תחזית יומית למזל תאומים

הירח נע כעת בדגים ולכן מורגשים יותר מחויבויות, עומס ולחץ הן בהקשר המקצועי והן בנושאי משפחה, בית ומגורים. תתכן חזרה של משהו או מישהו מן העבר להווה ואולי אלה רק תחושות של זיכרון ונוסטלגיה שעולים לכם בתודעה. היום מגביר תנועה, תקשורת ומידע.

תחזית שנתית: תאומים שנולדו בין ה-6-10 ביוני חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זווית זו מבלבלת, מסבכת ומייצרת אי בהירות, תחושה של קורבן ואשליות, כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או מגורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסכות, למנגנוני הכחשה ולריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לידי ביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה, כמו גם צורך להקריב, להזדהות, לאמץ ולטפל יותר. זווית זו מגבירה יצירתיות, רוחניות ומוזיקה. מעברו של סאטורן לדלי יחבר בשנתיים הבאות ללימודים ולחשיבה פנורמית ורחבה יותר על הדברים והנסיבות. רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק, אולי גם בהקשרים לארצות אחרות.

תחזית יומית למזל סרטן

תנועת הירח בדגים מתרחשת בגזרת הבית ה-9 מרחבי של המפה ולכן חשוב כעת להסתכל על הנסיבות במימד הרחב ולהבין שהשלם כעת גדול מרק סכום חלקיו. שלבו שכלתנות יחד עם אינטואיציה בכדי לקבל החלטות. היום מגביר תנועה, מידע, תקשורת ונסיעות, אולי סביב שני דברים גורמים או אנשים וחשוב להראות גמישות וסתגלנות.

תחזית שנתית: סרטנים שנולדו בין ה-15-19 ביולי חשים כעת את זווית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית. זווית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון וללידה למעוניינות. לפלוטו יש אפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה, זוהי לא זווית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקלקולים. לאלו שנולדו בין ה-25-29 ביוני תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזווית המדויקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית יומית למזל אריה

הירח בדגים ממקד יותר בנושא הכספי כלכלי ומגביר רצון לקניות ולרכישות. מסעו בבית ה-8 מאפשר התחדשות סביב משהו או מישהו. היום מגביר מחויבויות, עומס ולחץ זמנים מסוים, אך יתכנו עיכוב או דחייה כמו גם שיפוטיות וביקורת מכיוון כלשהו.

תחזית שנתית: אוראנוס בשור יפעל בזווית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל ולכן ינתק ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר, יגביר אקראיות, הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם. נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מוגברים במגמה זו. יופיטר בגדי יאפשר התקדמות מקצועית משפרת ב-2020. אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זווית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית, ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון, גיל וזמן מוגברים. זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ריאליסטיות לדברים ולנסיבות. מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב, לשיניים, לפרקים ולברכיים.

תחזית יומית למזל בתולה

הירח נע כעת בדגים בקוטביות ואתם זוכים למחמאות על לבוש והופעה. הקדישו יותר זמן ליחסים ולזוגיות והראו מוכנות לדיאלוג ולמשא ומתן עם מי שצריך, כדי לקדם את מה שעומד על הפרק כעת. הראו גמישות ותקשורת פשוטה וברורה במגע עם הסובבים.

תחזית שנתית: יופיטר בגדי יאפשר הרחבה משפחתית הן בהקשר להיריון וללידה למעוניינות, כמו גם יותר פרסום, הכרה ותהודה לפעילותכם היצירתית והמקצועית. סאטורן עובר לדלי ויביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר, כמו גם יצריך מכם, פעולה יותר עצמאית וחדשנית בעבודה, וכנראה יאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם. אוראנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו”ל, ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית. דייקנות ומצוינות תשתלם ותתוגמל מקצועית. הבריאות תשתפר.

תחזית יומית למזל מאזניים

היום מביא תחושת אילוץ, עיכוב ואולי דחייה סביב משהו או מישהו ותתכן גם שיפוטיות וביקורת מצדכם אולי כלפיכם. הירח בדגים ואולי משהו חסר, לא ברור או מתבטל זמנית. הקפידו על הפרטים הקטנים והראו מקצועיות בעבודה.

תחזית שנתית: מאזניים שנולדו בין ה-16-21 באוקטובר חשים את הזווית של פלוטו מגדי (שינויי מגורים, עבודה ומשפחה, כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון וללידה למעוניינים). לאלו שנולדו מסוף ספטמבר עד לתחילת אוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זווית קוטבית של כירון מטלה.

תחזית יומית למזל עקרב

מסע הירח בדגים מפעיל את הבית ה-5 של המפה ולכן מפנה אליכם יותר תשומת לב מהסובבים ומגביר מנהיגות, דומיננטיות ויצירתיות. הקדישו יותר זמן לרומנטיקה וליחסים. יתכנו כעת הפתעות ומימד של אקראיות ואולי שינוי בתוכניות ובלוח הזמנים. הראו חדשנות ועצמאות מחשבתית כדי לקדם את מה שעומד על הפרק.

תחזית שנתית: עקרבים שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את הזווית הקוטבית של אוראנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים ממה שלא ניתן להמשיך איתו יותר. הצמידות בין יופיטר לפלוטו משנה כעת בהדרגה את ההתבוננות הרחבה שלכם על החיים בכללותם ועל עצמכם במימד הפסיכולוגי יותר.

תחזית יומית למזל קשת

מסע הירח בדגים יכול כעת להחזיר משהו או מישהו מן העבר להווה ולהגביר מימד של זיכרון ונוסטלגיה שאולי עולים לכם בתודעה בצורה זו או אחרת. המיקוד סביב נושאי משפחה, בית ומגורים מורגש, כמו גם לחץ זמנים ואולי עיכוב כלשהו במתרחש כעת.

תחזית שנתית: אוראנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר. סאטורן עובר לדלי ולכן יאיץ שינוי בהקשרים של עבודה וקריירה. מיקום זה, שמפעיל את הבית ה-3, טוב ללימודים. קשתים שנולדו בין ה-9-14 בדצמבר חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית, ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות, כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות, ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זווית זו מגבירה מצבי קורבן והקרבה, לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוני הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות. היצירתיות והרוחניות גוברים.

תחזית יומית למזל גדי

הירח נע כעת בדגים ולכן מאפשר לכם יותר תקשורת, תנועה, מסירה וקבלה של מידע לסוגיו. הראו גישה פתוחה ויותר אופטימית במגע עם הסובב. הומור, מן הסתם, יאפשר הרגשה יותר טובה לכם ולסובבים.

תחזית שנתית: גדיים שנולדו בין ה-13-17 בינואר חשים את הצמידות של פלוטו לשמש, שטובה כמובן להיריון וללידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים, למשבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים ובכל מקרה היא איננה קלה נפשית. לאלו שנולדו בין ה-25-30 בדצמבר תתכן רגישות פיזית ובריאותית בגלל זווית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית. מסעו של יופיטר אצלכם במהלך 2020 יאפשר חשיבה רחבה יותר על החיים, נסיעות וטיולים וכניסה למימד רוחני מיסטי.

תחזית יומית למזל דלי

הירח בדגים מגביר כעת רגישות ואולי חששות סביב נושא זה או אחר. המיקוד בנושא הכספי כלכלי מורגש בגלל תשלומים, כמו גם בהקשר לקניות ולרכישות. מכיוון אחר, תתכן התחדשות סביב משהו או מישהו. מורגשים כפייתיות, נדנוד וסחטנות רגשית בהתנהגות הסובב.

תחזית שנתית: יופיטר בגדי ירחיב השנה, בגלל מיקומו בבית ה-12, מעגלי תודעה בכיוון הרוחני ויאפשר נסיעות פתאומיות לחו”ל. אוראנוס בשור יביא ניתוקים ופרידות מאנשים, מנושאים או מגורמים שלא ניתן להמשיך איתם יותר. סאטורן עובר לשלישון הראשון שלכם ויביא עומס, לחץ וצורך לקבל החלטות בעיקר בהקשר המקצועי, ואולי יקשה ביחסים עם מבוגרים (שאולי לא בקו הבריאות וזקוקים ליותר טיפול) ויכביד במגעים עם גורמי סמכות ובוסים בעבודה.

תחזית יומית למזל דגים

הירח אצלכם כעת במגרש הביתי ולכן ממקד ומחזק אנרגיות כלליות וטוב בכל הקשור ליחסים ולשיפור הופעה, לבוש וייצוגיות. הראו מוכנות לדיאלוג ולמשא ומתן עם מי שצריך בהקשר זה או אחר. ונוס בתאומים יכולה לתרום לחידוש קשרים חברתיים וגם זוגיים.

תחזית שנתית: מעברו של סאטורן לדלי יכול להקשות סביב דמויות מבוגרות, כמו גם להפעיל לחץ בנושאים מקצועיים שידרשו מכם כעת יותר ויתורים והקרבות. חשוב אם כן להסתגל ולגלות יותר גמישות סביב שינוי זה שמתרחש כעת. דגים שנולדו בין ה-3-7 במרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות תחושת קורבן וסוג של ערפל נפשי תחושתי. דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו, שדורשת גם להקריב, להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוני הכחשה, התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר בגדי נע השנה בבית ה-11 ולכן יגביר מיקוד חברתי ויצור מגעי גומלין חדשים והיכרויות חדשות.

הכותב: ירון ליבנה (M.A) אסטרולוג, סופר, מרצה, עוסק בניתוח מקצועי וחיזוי מפות אסטרולוגיות מקצועיות אישיות. איש תקשורת מופיע בטלוויזיה, רדיו ועיתונות לאורך השנים.

מוזמנים לבקר באתר שלו: www.yaronlivne.co.il

Font Resize
Contrast