https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/05/download-2.pngקטן.png

תחזית אסטרולוגית יומית מאת האסטרולוג ירון ליבנה

תחזית ליום: 2.8.20

מזל טלה

תחזית יומית למזל טלה

הירח בגדי מגביר מחויבויות, עומס ולחץ זמנים, בעיקר בהקשר המקצועי, ויתכנו דחייה או עיכוב. מכיוון אחר, משהו או מישהו מן העבר יכולים כעת לחזור ולהופיע. דומה שצריך להילחם ולהזדרז יותר. כמו כן, שימו לב לצעירים ולילדים שזקוקים לקרבתכם והישמרו מתאונות ומחבלות.

תחזית שנתית: לטלאים שנולדו בין ה-12-17 באפריל יש תחושת שינוי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסוים להוליד את עצמם כעת מחדש, זאת בגלל זווית של 90 מעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית. זווית זו טובה בכל הקשור להיריון וללידה וכמו כן היא משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה. לאלו שנולדו בשלישון הראשון של המזל תתכן רגישות בריאותית בגלל מגע של כירון לשמש במפתם האישית.

מזל שור

תחזית יומית למזל שור

הירח בגדי מביא מבט רחב יותר על הדברים ומגביר תנועה, מידע, תקשורת ונסיעות ומייצר סוג של שניות בצורה כלשהי. משהו חסר, מאכזב או מתבטל ודומה שאתם אלה שצריכים להראות גישה של יותר הזדהות, טיפול ואף הקרבה, כמו גם צורך להתנדב או לאמץ משהו/מישהו כעת ולעשות ללא כל תמורה בנושא מסוים. יתכנו הקשרים לארצות אחרות.

תחזית שנתית: ילידי השלישון הראשון של בני מזל שור יחוו ב-2020 את הצמידות של אוראנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו יותר. המגע של אוראנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה. יופיטר בגדי מפעיל את הבית ה-9 לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות, לימודים והרחבה של פילוסופיית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות ספורטיבית. מעברו של סאטורן לדלי מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה.

תאומים

תחזית יומית למזל תאומים

מסע הירח בגדי מכביד על ההרגשה וממקד יותר בנושא הכלכלי כספי, מצריך לארגן תשלומים ומגביר רצון לקניות ולרכישות. כמו כן, תתכן התחדשות סביב משהו או מישהו. הימנעו מתגובות קיצוניות ושימרו על רוגע ושקט נפשי.

תחזית שנתית: תאומים שנולדו בין ה-6-10 ביוני חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זווית זו מבלבלת, מסבכת ומייצרת אי בהירות, תחושה של קורבן ואשליות, כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או מגורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסכות, למנגנוני הכחשה ולריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לידי ביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה, כמו גם צורך להקריב, להזדהות, לאמץ ולטפל יותר. זווית זו מגבירה יצירתיות, רוחניות ומוזיקה. מעברו של סאטורן לדלי יחבר בשנתיים הבאות ללימודים ולחשיבה פנורמית ורחבה יותר על הדברים והנסיבות. רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק, אולי גם בהקשרים לארצות אחרות.

תחזית יומית למזל סרטן

הירח בגדי מגביר מחויבויות, עומס ולחץ זמנים, בעיקר סביב הנושאים המקצועיים של קריירה ועבודה. יתכנו עיכובים ואילוצים כמו גם תחושת צנזורה והגבלה. הקפידו על הופעה, לבוש והיו ייצוגים לסובב. הראו גישה של צדק, איזון ופרופורציות נכונות למתרחש.

תחזית שנתית: סרטנים שנולדו בין ה-15-19 ביולי חשים כעת את זווית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית. זווית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון וללידה למעוניינות. לפלוטו יש אפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה, זוהי לא זווית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקלקולים. לאלו שנולדו בין ה-25-29 ביוני תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזווית המדויקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית יומית למזל אריה

הירח בגדי ולכן מורגשים ביקורת ומיקוד בפרטים הקטנים וגם צורך להראות גישה של יותר טיפול, הקרבה והזדהות סביב אדם או נושא כלשהם. יתכנו אי בהירות וביטולים. מצד שני, אתם ממקדים אליכם יותר תשומת לב מהסובב ומראים יצירתיות, נדיבות, מנהיגות ונתינה. הקדישו יותר זמן לילדים ולצעירים שזקוקים לקרבתכם.

תחזית שנתית: אוראנוס בשור יפעל בזווית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל ולכן ינתק ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר, יגביר אקראיות, הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם. נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מוגברים במגמה זו. יופיטר בגדי יאפשר התקדמות מקצועית משפרת ב-2020. אריות שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את זווית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית, ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון, גיל וזמן מוגברים. זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ריאליסטיות לדברים ולנסיבות. מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב, לשיניים, לפרקים ולברכיים.

תחזית יומית למזל בתולה

הירח בגדי מזרים היום אנרגיות חיוביות וגם אפשר לכם להבליט יתרונות ולהשפיע על הסובב. יתכנו הפתעות, מימד של אקראיות ושינויים בלוח הזמנים. הראו חשיבה עצמאית, מקורית ואישית בהקשר למצבים שמתרחשים כעת.

תחזית שנתית: יופיטר בגדי יאפשר הרחבה משפחתית הן בהקשר להיריון וללידה למעוניינות, כמו גם יותר פרסום, הכרה ותהודה לפעילותכם היצירתית והמקצועית. סאטורן עובר לדלי ויביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר, כמו גם יצריך מכם, פעולה יותר עצמאית וחדשנית בעבודה, וכנראה יאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם. אוראנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו”ל, ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית. דייקנות ומצוינות תשתלם ותתוגמל מקצועית. הבריאות תשתפר.

תחזית יומית למזל מאזניים

היום מבלבל ולא כל כך תקשורתי. משהו חסר, מתבטל או מאכזב אתכם ונראה שאתם אלה שצריכים להראות גישה של יותר נתינה, התנדבות וטיפול סביב משהו או מישהו ללא כל תמורה. הירח בגדי יכול להחזיר את העבר להווה בצורה כלשהי. יתכנו דחייה או עיכוב זמניים.

תחזית שנתית: מאזניים שנולדו בין ה-16-21 באוקטובר חשים את הזווית של פלוטו מגדי (שינויי מגורים, עבודה ומשפחה, כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון וללידה למעוניינים). לאלו שנולדו מסוף ספטמבר עד לתחילת אוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זווית קוטבית של כירון מטלה.

תחזית יומית למזל עקרב

הירח נע כעת בגדי ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 3-9, מה שמגביר תקשורת, מידע, תנועה וקצת רכילות אולי. חשוב להתגמש ולראות את התמונה במימד הרחב של הדברים. הראו פתיחות והומור במגע עם הסובבים.

תחזית שנתית: עקרבים שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את הזווית הקוטבית של אוראנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים ממה שלא ניתן להמשיך איתו יותר. הצמידות בין יופיטר לפלוטו משנה כעת בהדרגה את ההתבוננות הרחבה שלכם על החיים בכללותם ועל עצמכם במימד הפסיכולוגי יותר.

תחזית יומית למזל קשת

הירח בגדי מכביד על ההרגשה הכללית היות שמפעיל כעת את קוטביות הבתים 2-8 ודומה שהסובב מנדנד וסוחט רגשית, אולי גם לא גלוי או לא אמין, סביב משהו או מישהו. מכיוון אחר, תתכן התחדשות בצורה כלשהי. המיקוד בנושא הכלכלי כספי גובר וגם נדרש כעת יותר.

תחזית שנתית: אוראנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר. סאטורן עובר לדלי ולכן יאיץ שינוי בהקשרים של עבודה וקריירה. מיקום זה, שמפעיל את הבית ה-3, טוב ללימודים. קשתים שנולדו בין ה-9-14 בדצמבר חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית, ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות, כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות, ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זווית זו מגבירה מצבי קורבן והקרבה, לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוני הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות. היצירתיות והרוחניות גוברים.

תחזית יומית למזל גדי

הירח אצלכם כעת במגרש הביתי ולכן מחזק ומגביר לכם אנרגיות חיוביות. הקפידו על ייצוגיות, לבוש והופעה והקדישו יותר זמן ליחסים ולזוגיות. כמו כן, חשוב להראות גישה של צדק, איזון וראיית הנסיבות בפרופורציות נכונות.

תחזית שנתית: גדיים שנולדו בין ה-13-17 בינואר חשים את הצמידות של פלוטו לשמש, שטובה כמובן להיריון וללידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים, למשבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים ובכל מקרה היא איננה קלה נפשית. לאלו שנולדו בין ה-25-30 בדצמבר תתכן רגישות פיזית ובריאותית בגלל זווית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית. מסעו של יופיטר אצלכם במהלך 2020 יאפשר חשיבה רחבה יותר על החיים, נסיעות וטיולים וכניסה למימד רוחני מיסטי.

תחזית יומית למזל דלי

הירח נע כעת בגדי ולכן מייצר ביקורת וצורך שלכם להראות גישה של יותר טיפול, הקרבה והזדהות, אולי אף סוג של אימוץ והתנדבות סביב אדם או נושא כלשהם. משהו כנראה לא ברור, חסר או מתבטל זמנית. שימרו על רוגע ושקט נפשי.

תחזית שנתית: יופיטר בגדי ירחיב השנה, בגלל מיקומו בבית ה-12, מעגלי תודעה בכיוון הרוחני ויאפשר נסיעות פתאומיות לחו”ל. אוראנוס בשור יביא ניתוקים ופרידות מאנשים, מנושאים או מגורמים שלא ניתן להמשיך איתם יותר. סאטורן עובר לשלישון הראשון שלכם ויביא עומס, לחץ וצורך לקבל החלטות בעיקר בהקשר המקצועי, ואולי יקשה ביחסים עם מבוגרים (שאולי לא בקו הבריאות וזקוקים ליותר טיפול) ויכביד במגעים עם גורמי סמכות ובוסים בעבודה.

תחזית יומית למזל דגים

מסע הירח בגדי מפעיל את קוטביות הבתים 5-11 ולכן מייצר אקראיות, הפתעות ושינויים בתכניות ובלוח הזמנים. דומה שאתם מושכים אליכם יותר תשומת לב חברתית וגם רומנטית. כמו כן, חשוב להראות גישה של חשיבה עצמאית, מקורית וחדשנית ולהסתכל על הנסיבות מחוץ לקופסה ומעבר למסילה הרגילה של הדברים.

תחזית שנתית: מעברו של סאטורן לדלי יכול להקשות סביב דמויות מבוגרות, כמו גם להפעיל לחץ בנושאים מקצועיים שידרשו מכם כעת יותר ויתורים והקרבות. חשוב אם כן להסתגל ולגלות יותר גמישות סביב שינוי זה שמתרחש כעת. דגים שנולדו בין ה-3-7 במרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות תחושת קורבן וסוג של ערפל נפשי תחושתי. דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו, שדורשת גם להקריב, להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוני הכחשה, התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר בגדי נע השנה בבית ה-11 ולכן יגביר מיקוד חברתי ויצור מגעי גומלין חדשים והיכרויות חדשות.

הכותב: ירון ליבנה (M.A) אסטרולוג, סופר, מרצה, עוסק בניתוח מקצועי וחיזוי מפות אסטרולוגיות מקצועיות אישיות. איש תקשורת מופיע בטלוויזיה, רדיו ועיתונות לאורך השנים.

מוזמנים לבקר באתר שלו: www.yaronlivne.co.il

Font Resize
Contrast