https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/05/download-2.pngקטן.png

תחזית אסטרולוגית שבועית מאת האסטרולוג ירון ליבנה

תחזית לשבוע: 17.10-24.10 ומגמות לשנת 2019

מזל טלה

תחזית שבועית למזל טלה

מרס והשמש במאזניים מדגישים את הנושא הזוגי של יחסים וגם מכוונים לאפשרויות של שיתופי פעולה, דיאלוג עם הזולת ומשאים ומתנים שניתן כעת לבצע. השבוע, בגלל מעברו של מרס לשלישון השני של מאזניים בגיזרה המזוהה עם אורנוס, יתכנו שינויים והפתעות אולי בגלל צורך להתנתק ממשהו או ממישהו לפחות זמנית. זהו מיקום טוב לאירועים קבוצתיים וחברתיים. חשוב להראות גישה של חדשנות, מקוריות, עצמאות וראיית עתיד נכונה. ונוס בעקרב מגבירה מתח מיני רגשי.

במימד השנתי יופיטר נע בקשת ויאפשר סיכוי טוב יותר ללימודים ולנסיעות לחו”ל ובכלל יאפשר יותר תחושת מרחב וספורט. חשיבה במימד הרחב יותר תעזור לקדם את הדברים אולי עם קצת הימור והעזה. חודשים יולי-אוגוסט יכוונו לרומנטיקה, אהבה, פרסום ויצירה.

לטלאים שנולדו ב-6-11 לאפריל יש תחושת שינוי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסוים להוליד את עצמם כעת מחדש, זאת בגלל הזווית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית. זווית זו טובה בכל הקשור להיריון ולידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה. לאלו שנולדו ב-26-29 למרץ, ויחושו את זווית 90 המעלות של סאטורן מגדי, יהיה כעת יותר עומס ולחץ, אילוצים ועיכובים וגם צורך לקבל החלטות מקצועיות להמשך הדרך. תתכן רגישות בגב, בשיניים או בברכיים. לאלו שנולדו ב-23-29 למרץ ישנה כעת רגישות פיזית ואולי אי שקט נפשי.

מזל שור

תחזית שבועית למזל שור

ונוס בעקרב מגבירה מתח רגשי מיני אך יתכנו חששות, עומס נפשי ואולי תחושת השפלה, נחיתות או נבגדות בגלל גורם מסוים שמתנהג אולי בגסות. תתכן התחדשות סביב משהו או מישהו. המשך מסע השמש במאזניים מעייף ומצריך יותר מנוחה ושעות שינה ואולי גם צורך להראות יותר גישה של הקרבה וטיפול סביב המקורבים או מישהו שזקוק לעזרתכם. המחשבות על נסיעות וטיולים עולות כעת על הפרק.

ילידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2019 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו יותר. המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה. יופיטר בקשת מפעיל את הבית ה-8 וישפר כלכלית מצבים אך תורם למעוניינים בהקשר להריונות ללידות. סאטורן בגדי מאפשר לחבר יותר בין תפיסת העולם ופילוסופיית החיים לבין העשייה המקצועית. מדובר בשנה משפרת אם כן.

תאומים

תחזית שבועית למזל תאומים

מרקורי בעקרב מאפשר מצבי התחדשות סביב אדם או נושא מסוימים. מיקומו רגיש ויכול ליצור ביקורת מחד ומכיוון אחר צורך להראות גישה של טיפול וסלחנות למקורבים. המשך מסע השמש במאזניים מבליט יתרונות, יצירתיות ומנהיגות אך מנתק ממה או ממי שלא ניתן להמשיך עימם יותר. היענו להזמנות של חברים לאירועים, לבילויים ולמפגשים קבוצתיים. מרס במאזניים תורם חיזורים ורומנטיקה לתאומות הפנויות.

2019 תגביר אפשרות לחיזורים ולרומנטיקה ובכלל מיקוד בזוגיות לפנויים/ות. זה קורה בגלל מסעו של יופיטר בבית ה-7 קוטבי של המפה. אורנוס בשור מביא לשינוי פסיכולוגי והסתכלות אולי יותר במימד הרוחני מיסטי על הנסיבות והדברים. נסיגה של מרקורי תהיה ביולי באריה ותשבש מידע ותקשורת. תאומים שנולדו ב-3-7 ליוני חשים את וזווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זווית זו מבלבלת, מסבכת ומייצרת אי בהירות, קורבניות ואשליות, כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או מגורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסכות, למנגנוני הכחשה ולריבוי פנים וזהויות שיכולים כעת לבוא לידי ביטוי. נפטון מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה, כמו גם צורך להקריב, להזדהות, לאמץ ולטפל יותר. זווית זו מגבירה יצירתיות, רוחניות ומוזיקה.

תחזית שבועית למזל סרטן

מסעם של השמש ומרס במאזניים מתרחש עדיין בגיזרת הבית ה-4 הביתי משפחתי של המפה ולכן יתכנו חזרות של אנשים וסוגיות מן העבר להווה, אולי מפגש עם מישהו שלא ראיתם זמן רב. מצד אחר, יש תחושת עומס ולחץ זמנים אולי בגלל הצורך לקבל כעת החלטות יותר לכיוון ארוך הטווח ככל שמדובר בנושאים של עבודה וקריירה. ונוס בעקרב מגבירה מתח ומגנטיות רגשית מינית לפנויים/ות. תתכן התחדשות של קשר רומנטי מן העבר.

יופיטר בקשת במהלך 2019 יתרום להתפתחות מקצועית בעיקר בחיבור בין חשיבה, רעיונות ותפיסת העולם שלכם לבין היכולת ליישם אותם במימד המקצועי. מיקום זה טוב גם לריפוי. אורנוס בשור ינתק בשנה הקרובה מאנשים שתחושו שכנראה מיותרים לכם ומצד שני יביא מעגלי הכרויות ואנשים חדשים שיכנסו לחייכם. הברקות ורעיונות יתרמו לשיפור כלכלי.

סרטנים שנולדו ב-11-14 ליולי חשים כעת את זווית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית. זווית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון וללידה למעוניינות. לפלוטו יש אפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זווית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקלקולים. לאלו שנולדו בין ב-24-30 ליוני תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזווית המדויקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית שבועית למזל אריה

ימים אחרונים של השמש במאזניים בשלישון מרקורי, מה שמגביר כעת תקשורת, תנועה, מידע ורצון לבצע שינוי או החלפה סביב משהו ולעבור הלאה גם במימד הנפשי. כמו כן, תתכן שניות כלשהי ועיסוק אולי עם הרכב. מרס במאזניים מגביר ויכוחים ועימותים מילוליים ומאפשר ללביאות הפנויות לשווק את עצמן בכל הקשור להכרויות רומנטיות ולרייטינג. ונוס בעקרב מחזיר אנשים מן העבר להווה אך מכביד על הקשרים החברתיים, אולי בגלל רגישות או העלבות סביב מישהו ספציפי.

לגבי 2019 יופיטר בקשת טוב לקבלת הכרה, פרסום ותהודה לפעילותכם ומאפשר יותר נסיעות, ספורט וטיולים. מגמות חיוביות יהיו סביב צעירים וילדים במשפחה במימד של הרחבה. אורנוס בשור יפעל בזווית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל, ולכן ינתק ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר. כמו כן, הוא יגביר אקראיות, הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם. נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו.

תחזית שבועית למזל בתולה

השמש במאזניים יחד עם מרס עדיין מייצרים עומס נפשי מסוים והכבדה בהרגשה הכללית, אך בצורה כלשהי מאפשרים נתק ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר והתחדשות עם מישהו אחר. הנושא הכלכלי תופס כעת מקום מודגש כנראה בגלל תוכניות לקניות ולרכישות. מעברו של מרקורי לשלישון האחרון בעקרב המזוהה עם הירח ומזל סרטן יחזיר נושאים, אנשים ומימדים מן העבר להווה, יגביר מיקוד סביב נושאי אוכל, מגורים, בית ומשפחה וייצור תחושת נוסטלגיה מוגברת.

באשר למגמות הכלליות של 2019: יופיטר בקשת יאפשר הרחבה משפחתית הן בהקשר להיריון ולידה למעוניינות, כמו גם שיפוצים ושינויים סביב נושא המגורים. סאטורן בגדי יקדם נושאים מקצועיים ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם. אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו”ל, ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית. דייקנות ומצוינות תשתלם ותתוגמל מקצועית. הבריאות תשתפר.

תחזית שבועית למזל מאזניים

נצלו את השבוע האחרון להימצאות השמש במגרש הביתי שלכם בכדי לסיים מטלות ולנקות את השולחן. ונוס ממשיכה בעקרב ולכן מביאה חששות ואולי אי אמון או הרגשת נבגדות סביב משהו או מישהו ואתם נחשפים לגסות מסוימת מאנשים או מקורבים. מצד שני, תתכן כעת גם סוג של התחדשות במובן מסוים, כמו גם יותר מודעות פסיכולוגית בהקשר ליחסים עם מישהו. מעברה של ונוס לשלישון השני של עקרב המזוהה עם כוכב נפטון ואיכויות של מזל דגים יצריך הקרבות, ויתורים וסוג של אימוץ או התנדבות מצדכם בנסיבות שייווצרו.

2019 מביאה אפשרויות ליותר נסיעות ולימודים בגלל מסעו של יופיטר בקשת בבית ה-3 של המפה, מה שיתרום לחשיבה על שינויים בחיים. אורנוס בשור מביא אפשרויות ליותר עצמאות כלכלית ויכול להגביר סיכוי להיריון ולידה אצל בנות המזל המעוניינות. מאזניים שנולדו ב-7-15 לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי (שינויי מגורים, עבודה ומשפחה, כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעוניינים). אלו שנולדו ב-1-7 לאוקטובר חשים את הזווית הקשה של סאטורן לשמש במפתם האישית וזוהי זווית של עיכובים, הגבלה, התכווצות וסוג של צנזורה המאלצת התבגרות, חשבון נפש וצורך לקבל החלטות בעיקר בנושא המקצועי  לאלו שנולדו מסוף ספטמבר עד לתחילת אוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זווית קוטבית של כירון מטלה.

תחזית שבועית למזל עקרב

עדיין מורגשים עומס ולחץ נפשי בגלל מסע השמש במאזניים, מה שמביא תחושת התנדבות, טיפול והקרבה, כמו גם צורך להראות יותר הזדהות סביב משהו או מישהו שזקוקים לקרבתכם. מכיוון אחר מורגשת ביקורת וצורך לדייק בפרטים הקטנים ובנתונים. שווה להמתין שבוע עם החלטות עד שהשמש תיכנס אליכם למגרש הביתי ואז הנסיבות והדברים יקבלו מיקוד יותר ברור מבחינתכם. ישנה כעת תחושה של חזרת העבר להווה ואולי חזרת אנשים, נושאים או דברים מהזיכרון והנוסטלגיה למימד העכשווי. ונוס אצלכם מגבירה חיזורים ורומנטיקה וטובה לאסתטיקה, במילים אחרות בקרו בקניון הקרוב וחדשו את מלתחת הבגדים.

יופיטר בקשת ב-2019 ישפר כלכלית וכספית ויגביר אפשרויות לקניות לרכישות. אורנוס בשור ייצור הפתעות וניתוקים לעקרבים שנולדו בשלישון הראשון של המזל ובעצם ישחרר מן העבר ויכוון למגמות עתידיות בצורה של הפתעות ואקראיות שיובילו את הנסיבות. שינויים סביב מגורים, הריונות ולידות על הפרק. מיקומו של פלוטו שליטכם הכוכבי בשלישון האחרון של גדי יגביר מגמות שינוי בחיים בגלל הקשרו של שלישון זה למרקורי שגם מתקשר לתנועה, מידע, למידה ותקשורת.

תחזית שבועית למזל קשת

אתם חשים כעת יותר מימדים של זיכרון ונוסטלגיה שעולים לכם בתודעה, אולי גם במפגש עם אנשים שחוזרים אליכם כעת מהעבר. המיקוד סביב נושאי מגורים, בית ומשפחה גובר כעת. מומלץ להראות יצירתיות קולינרית במטבח הבית או אולי לצאת למסעדה טובה לבילוי. ונוס בעקרב מביאה צורך להראות גישה של יותר טיפול, הקרבה והזדהות הן לבני/ות הזוג שלא במיטבם ואולי גם לחברים. מרס במאזניים מביא הפתעות ואולי קצת אי שקט עם ילדים או צעירים במשפחה. מרקורי בעקרב יכול ליצור רגישות עם הרכב וחוסר בתקשורת או מידע בצורה כלשהי.

מסעו של יופיטר אצלכם במגרש הביתי יאפשר זרימה יותר טובה וטבעית של השנה הקרובה. זה זמן טוב ללימודים, לסיעות ולספורט. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר. סאטורן ממשיך בגדי ויכול לתרום להחלטות כלכליות והתחייבויות לטווח הארוך לגבי נושאי דיור ומגורים.

קשתים שנולדו ב-2-10 לדצמבר חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית, ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זווית זו מגבירה מצבי קורבן והקרבה, לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות. היצירתיות והרוחניות גוברים.

תחזית שבועית למזל גדי

אתם עדיין חשים יותר מחויבויות, עומס ולחץ זמנים הן סביב נושאי מגורים, בית ומשפחה והן בנושאי עבודה וקריירה. ונוס בעקרב מביאה הפתעות סביב נושא הזוגיות, יחסים ורומנטיקה, אולי בגלל היכרות עם מישהו לא שיגרתי על רקע קבוצתי או חברתי. מצד שני, מיקומה מאפשר להתנתק ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו את הקשר כעת. מרס במאזניים מגביר שיפוטיות וביקורת על הגבר מצד הגדיות. ילדים וצעירים במשפחה מייצרים כעת עומס והכבדה.

2019 מביאה אפשרות לחוות ולראות את הדברים והנסיבות גם במימד הרוחני מיסטי בגלל מסעו של יופיטר בקשת, שטוב גם לריפוי והבראה בהקשרי בריאות. אורנוס בשור ינתק מזוגיות שאינה רלוונטית יותר וייצור בגלל מסעו בבית ה-5 של המפה הפתעות רומנטיות ושיפור כלכלי שיבוא מהגברה יצירתית מקוריות וחדשנות מקצועית.

גדיים שנולדו ב-6-14 לינואר חשים את הצמידות של פלוטו לשמש שטובה כמובן להיריון ולידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים משבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים, שהיא בכל מקרה איננה קלה נפשית. אלו שנולדו בשבוע הראשון של המזל חשים את העומס והכובד של סאטורן בצמידות לשמש שלהם, מה שיוצר אילוצים, עיכובים וצורך לקבל החלטות בוגרות להמשך. לאלו שנולדו בין 25-30 לדצמבר תתכן רגישות בריאותית בגלל זווית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית שבועית למזל דלי

ונוס בעקרב מכבידה בנושא הזוגיות והיחסים ואתם חשים צורך לקבל החלטות לגבי המשך הדרך. בני/ות הזוג שיפוטיים וביקורתיים יותר ומצויים בלחץ ועומס מקצועי ונראה שהם צריכים לקבל החלטות בהקשרים של קריירה ועבודה. תתכן החלטה לצנזר כעת מערכות יחסים וחברים בכלל, לצמצם ולהוריד חיכוך שכנראה מכביד עליכם בתקופה האחרונה. מרס במאזניים מגביר חיזורים ורומנטיקה לדליות הפנויות כעת.

יופיטר בקשת ירחיב ב-2019, בגלל מיקומו בבית ה-11, מעגלים חברתיים ויאפשר נסיעות פתאומיות לחו”ל. אורנוס בשור יביא ניתוקים ופרידות מאנשים או מנושאים לדליים שנולדו בשלישון הראשון של המזל, מה שיביא מגמה יותר אישית ועצמאית לעתיד. סאטורן ממשיך בגדי ומקשה ביחסים עם מבוגרים (שאולי לא בקו הבריאות וזקוקים ליותר טיפול) ומכביד במגעים עם גורמי סמכות ובוסים בעבודה.

תחזית שבועית למזל דגים

עדיין הנסיבות והדברים רגישים. אתם חשים שהסובב לא אמין ואולי גם קצת סוחט ומנדנד לכם בצורה כלשהי. המיקוד בנושא הכלכלי גובר כנראה בגלל ההוצאות הגבוהות שיש כעת וגם רצון לקניות ולרכישות שעומדות על הפרק. זהו זמן טוב בכל הקשור להריונות וללידות לדגות/ים שרוצים. ונוס בעקרב מגבירה מגנטיות מינית רגשית ומביאה מודעות חדשה בכל הקשור לאינטימיות, לרגשות עמוקים, למיניות וליחסים. מרס במאזניים מכביד ומקשה קצת עם ילדים וצעירים במשפחה.

2019 מביאה אפשרות להתפתחות מקצועית טובה בגלל מסעו של יופיטר בקשת בבית ה-10 של המפה אורנוס בשור מביא אפשרויות לנסיעות ולימודים וקורסים לא שגרתיים ואולי להחלפת רכב. סאטורן ממשיך בגדי ולכן מביא חשבון נפש בתחום החברתי, אולי בנוסח להמשיך או לצנזר מערכת יחסים כלשהי. מיקומו של סאטורן בבית ה-11 יביא השנה הפתעות ושינויים אולי לא מתוכננים בקריירה ובעבודה.

דגים שנולדו ב-3-7 למרץ חשים כעת אי בהירות ובלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות, קורבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי. דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות בהשפעת צמידות זו, שדורשת גם להקריב, להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה, התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים.

הכותב: ירון ליבנה (M.A) אסטרולוג, סופר, מרצה, עוסק בניתוח מקצועי וחיזוי מפות אסטרולוגיות מקצועיות אישיות. איש תקשורת מופיע בטלוויזיה, רדיו ועיתונות לאורך השנים.

מוזמנים לבקר באתר שלו: www.yaronlivne.co.il

Font Resize
Contrast