https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/05/download-2.pngקטן.png

תחזית אסטרולוגית שבועית מאת האסטרולוג ירון ליבנה

תחזית לשבוע: 12.9-19.9 ומגמות לשנת 2019

מזל טלה

תחזית שבועית למזל טלה

מרס בבתולה והצורך בדיוק ובמיקוד גובר בימים אלה אך תתכן הרגשה פיזית פחות טובה או אולי צורך להראות גישה של טיפול והקרבה סביב אדם או נושא כלשהם. ישנה אולי אכזבה או התמוססות ממשהו ודומה שהדברים מסתובבים במעגליות ובסוג של תחושת הסגר זמני. לחץ זמנים מקצועי מורגש, כמו גם ביקורת ושיפוטיות.

במימד השנתי יופיטר נע בקשת ויאפשר סיכוי טוב יותר ללימודים ולנסיעות לחו”ל ובכלל יאפשר יותר תחושת מרחב וספורט. חשיבה במימד הרחב יותר תעזור לקדם את הדברים אולי עם קצת הימור והעזה. חודשים יולי-אוגוסט יכוונו לרומנטיקה, אהבה, פרסום ויצירה.

לטלאים שנולדו ב-6-11 לאפריל יש תחושת שינוי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסוים להוליד את עצמם כעת מחדש, זאת בגלל הזווית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית. זווית זו טובה בכל הקשור להיריון ולידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה. לאלו שנולדו ב-26-29 למרץ, ויחושו את זווית 90 המעלות של סאטורן מגדי, יהיה כעת יותר עומס ולחץ, אילוצים ועיכובים וגם צורך לקבל החלטות מקצועיות להמשך הדרך. תתכן רגישות בגב, בשיניים או בברכיים. לאלו שנולדו ב-23-29 למרץ ישנה כעת רגישות פיזית ואולי אי שקט נפשי.

מזל שור

תחזית שבועית למזל שור

ונוס נעה כעת בסוף בתולה בגיזרה ששייכת לעצמה ולכן מגבירה מימדים של זוגיות, יחסים וכל מה שקשור לאסתטיקה. בקרו בקניון הקרוב וחדשו לכם את מלתחת הבגדים. מרס בבתולה מגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות. תוכניות לקניות ולרכישות עומדות כעת על הפרק.

ילידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2019 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו יותר. המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה. יופיטר בקשת מפעיל את הבית ה-8 וישפר כלכלית מצבים אך תורם למעוניינים בהקשר להריונות ללידות. סאטורן בגדי מאפשר לחבר יותר בין תפיסת העולם ופילוסופיית החיים לבין העשייה המקצועית. מדובר בשנה משפרת אם כן.

תאומים

תחזית שבועית למזל תאומים

מרקורי בשלישון ונוס בבתולה ממקד יותר סביב זוגיות, יחסים ואסתטיקה, ולכן חשוב שתהיו ייצוגים ותקפידו על לבוש והופעה. העומס ולחץ הזמנים המקצועי מורגש מצד אחד, ומצד שני המיקוד סביב נושאי משפחה, בית ומגורים קיים. יתכנו עיכובים ואילוצים. מרס בבתולה ממקד גם סביב צעירים וילדים בבית שתובעים כנראה יותר תשומת לב.

2019 תגביר אפשרות לחיזורים ולרומנטיקה ובכלל מיקוד בזוגיות לפנויים/ות. זה קורה בגלל מסעו של יופיטר בבית ה-7 קוטבי של המפה. אורנוס בשור מביא לשינוי פסיכולוגי והסתכלות אולי יותר במימד הרוחני מיסטי על הנסיבות והדברים. נסיגה של מרקורי תהיה ביולי באריה ותשבש מידע ותקשורת. תאומים שנולדו ב-3-7 ליוני חשים את וזווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זווית זו מבלבלת, מסבכת ומייצרת אי בהירות, קורבניות ואשליות, כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או מגורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסכות, למנגנוני הכחשה ולריבוי פנים וזהויות שיכולים כעת לבוא לידי ביטוי. נפטון מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה, כמו גם צורך להקריב, להזדהות, לאמץ ולטפל יותר. זווית זו מגבירה יצירתיות, רוחניות ומוזיקה.

תחזית שבועית למזל סרטן

מרס בבתולה נע כעת בבית ה-3 של המפה ומגביר ויכוחים ועימותים מילוליים. שימרו יותר בדרכים ובכבישים. בנות סרטן הפנויות מחוזרות בסביבה הקרובה ותגובה תקשורתית נכונה יכולה לייצר כעת רומנטיקה. הבריאות עדיין רגישה ואולי זה רק צורך לטפל יותר במקורבים שלא במיטב . מחשבות בהקשרים לארצות אחרות, לנסיעות וללימודים עומדות על הפרק. חשוב לראות את התמונה הרחבה ובגדול ולא רק דרך הפרטים הקטנים כדי לקבל החלטות נכונות.

יופיטר בקשת במהלך 2019 יתרום להתפתחות מקצועית בעיקר בחיבור בין חשיבה, רעיונות ותפיסת העולם שלכם לבין היכולת ליישם אותם במימד המקצועי. מיקום זה טוב גם לריפוי. אורנוס בשור ינתק בשנה הקרובה מאנשים שתחושו שכנראה מיותרים לכם ומצד שני יביא מעגלי הכרויות ואנשים חדשים שיכנסו לחייכם. הברקות ורעיונות יתרמו לשיפור כלכלי.

סרטנים שנולדו ב-11-14 ליולי חשים כעת את זווית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית. זווית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון וללידה למעוניינות. לפלוטו יש אפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זווית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקלקולים. לאלו שנולדו בין ב-24-30 ליוני תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזווית המדויקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית שבועית למזל אריה

מעבר השמש לשלישון האחרון של בתולה יקל על ההרגשה הכללית ודברים יזרמו כעת יותר בטבעיות. נראה שתוחמאו על הופעה, לבוש וייצוגיות. תשומת לב מוגברת תהיה לכיוון הזוגי של יחסים, אהבה ורומנטיקה. מכיוון אחר תתכן התחדשות סביב משהו או מישהו כמו גם יותר מיקוד בנושא הכלכלי כספי. עדיין יש צורך לדייק ולשים לב לפרטים הקטנים ולשמור יותר בנושאי בריאות ותזונה נכונה.

לגבי 2019 יופיטר בקשת טוב לקבלת הכרה, פרסום ותהודה לפעילותכם ומאפשר יותר נסיעות, ספורט וטיולים. מגמות חיוביות יהיו סביב צעירים וילדים במשפחה במימד של הרחבה. אורנוס בשור יפעל בזווית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל, ולכן ינתק ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר. כמו כן, הוא יגביר אקראיות, הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם. נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו.

תחזית שבועית למזל בתולה

השבוע מגביר אנרגיות זוגיות של יחסים וקשרים בכל הקשור לאסתטיקה ולטיפוח הופעה. בקרו בקניון הקרוב וקנו לכם בגד חדש. ביקור אצל הספר/ית יתרום את שלו. המגמה הכללית מחזקת ומגבירה כעת אנרגיות חיוביות וביטחון עצמי. מרס בבתולה ולכן רצוי להיזהר יותר בדרכים ובכבישים. המיקוד סביב ילדים וצעירים גובר כעת.

באשר למגמות הכלליות של 2019: יופיטר בקשת יאפשר הרחבה משפחתית הן בהקשר להיריון ולידה למעוניינות, כמו גם שיפוצים ושינויים סביב נושא המגורים. סאטורן בגדי יקדם נושאים מקצועיים ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם. אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו”ל, ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית. דייקנות ומצוינות תשתלם ותתוגמל מקצועית. הבריאות תשתפר.

תחזית שבועית למזל מאזניים

עדיין ישנה ירידה ברמת הביטחון ואולי סוג של נחיתות או נבגדות בגלל משהו או מישהו. מכיוון אחר מיקומה של ונוס בסוף בתולה בשלישון הקשור אליה תורם לייצוגיות הופעה ולמיקוד בזוגיות. תתכן עדיין סוג של התחדשות סביב משהו או מישהו מצד אחד, ומצד שני צורך להתנתק מגורם או אדם כלשהם. אתם זקוקים ליותר מנוחה ושינה.

2019 מביאה אפשרויות ליותר נסיעות ולימודים בגלל מסעו של יופיטר בקשת בבית ה-3 של המפה, מה שיתרום לחשיבה על שינויים בחיים. אורנוס בשור מביא אפשרויות ליותר עצמאות כלכלית ויכול להגביר סיכוי להיריון ולידה אצל בנות המזל המעוניינות. מאזניים שנולדו ב-7-15 לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי (שינויי מגורים, עבודה ומשפחה, כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעוניינים). אלו שנולדו ב-1-7 לאוקטובר חשים את הזווית הקשה של סאטורן לשמש במפתם האישית וזוהי זווית של עיכובים, הגבלה, התכווצות וסוג של צנזורה המאלצת התבגרות, חשבון נפש וצורך לקבל החלטות בעיקר בנושא המקצועי  לאלו שנולדו מסוף ספטמבר עד לתחילת אוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זווית קוטבית של כירון מטלה.

תחזית שבועית למזל עקרב

דברים, נושאים ואנשים מן העבר יכולים כעת לחזור ולהופיע בחייכם. המיקוד סביב נושאי משפחה, בית ומגורים מורגש כעת יותר. אלו ימים טובים לפגישות עם חברים, כמו גם לאירועים קבוצתיים. נראה שאתם מושכים אליכם יותר תשומת לב חברתית וגם רומנטית. המחשבות על להתנתק מאדם או מגורם כלשהו מתחזקות.

יופיטר בקשת ב-2019 ישפר כלכלית וכספית ויגביר אפשרויות לקניות לרכישות. אורנוס בשור ייצור הפתעות וניתוקים לעקרבים שנולדו בשלישון הראשון של המזל ובעצם ישחרר מן העבר ויכוון למגמות עתידיות בצורה של הפתעות ואקראיות שיובילו את הנסיבות. שינויים סביב מגורים, הריונות ולידות על הפרק. מיקומו של פלוטו שליטכם הכוכבי בשלישון האחרון של גדי יגביר מגמות שינוי בחיים בגלל הקשרו של שלישון זה למרקורי שגם מתקשר לתנועה, מידע, למידה ותקשורת.

תחזית שבועית למזל קשת

העומס והלחץ המקצועי מורגשים אך המקצב של הדברים איטי והדרגתי ואתם מצויים כנראה בסוג של המתנה להחלטות. משהו או מישהו מן העבר עדיין יכולים לחזור ולהופיע בהווה. דומה שאתם נדרשים להראות גישה של יותר הקרבה, ויתור והזדהות סביב אדם או גורם מסוימים. מרס בבתולה מצריך מכם להיאבק על משהו סביב נושאי קריירה ועבודה. קשתיות פנויות מחוזרות בעבודה במימד הרומנטי אולי מצד גורם סמכות.

מסעו של יופיטר אצלכם במגרש הביתי יאפשר זרימה יותר טובה וטבעית של השנה הקרובה. זה זמן טוב ללימודים, לסיעות ולספורט. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר. סאטורן ממשיך בגדי ויכול לתרום להחלטות כלכליות והתחייבויות לטווח הארוך לגבי נושאי דיור ומגורים.

קשתים שנולדו ב-2-10 לדצמבר חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית, ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זווית זו מגבירה מצבי קורבן והקרבה, לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות. היצירתיות והרוחניות גוברים.

תחזית שבועית למזל גדי

הרגשת הנתק ממשהו או ממישהו גוברת כעת ודומה שאתם צריכים אכן לקחת מרווח מסוים ולהשתחרר. יתכנו הפתעות והאקראיות מוליכה את הנסיבות יותר מהתוכניות המסודרות. המחשבות בהקשר לנסיעות, לארצות אחרות וללימודים עומדות על הפרק בגלל מסע הפלנטות במרחב הבית ה-9 של המפה בבתולה. מחשבות על שינוי והחלפה גוברות ותתכן התלבטות סביב שני דברים, נושאים או גורמים.

2019 מביאה אפשרות לחוות ולראות את הדברים והנסיבות גם במימד הרוחני מיסטי בגלל מסעו של יופיטר בקשת, שטוב גם לריפוי והבראה בהקשרי בריאות. אורנוס בשור ינתק מזוגיות שאינה רלוונטית יותר וייצור בגלל מסעו בבית ה-5 של המפה הפתעות רומנטיות ושיפור כלכלי שיבוא מהגברה יצירתית מקוריות וחדשנות מקצועית.

גדיים שנולדו ב-6-14 לינואר חשים את הצמידות של פלוטו לשמש שטובה כמובן להיריון ולידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים משבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים, שהיא בכל מקרה איננה קלה נפשית. אלו שנולדו בשבוע הראשון של המזל חשים את העומס והכובד של סאטורן בצמידות לשמש שלהם, מה שיוצר אילוצים, עיכובים וצורך לקבל החלטות בוגרות להמשך. לאלו שנולדו בין 25-30 לדצמבר תתכן רגישות בריאותית בגלל זווית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית שבועית למזל דלי

המודעות הפסיכולוגית לגבי עצמכם והמקורבים גוברת בימים אלה וישנה בצורה כלשהי אפשרות של התחדשות סביב אדם או נושא כלשהם. המיקוד והמחשבה סביב הנושא הכלכלי כספי תקציבי גובר, כנראה בגלל רצון ותוכניות לקניות ולרכישות. מכיוון אחר עדיין תתכן התנתקות מגורם מסוים. מרס בבתולה מייצר רגישות סביב ילדים וצעירים במשפחה, שיותר סוחטים ומנדנדים בסוג של כפייתיות בהתנהגותם.

יופיטר בקשת ירחיב ב-2019, בגלל מיקומו בבית ה-11, מעגלים חברתיים ויאפשר נסיעות פתאומיות לחו”ל. אורנוס בשור יביא ניתוקים ופרידות מאנשים או מנושאים לדליים שנולדו בשלישון הראשון של המזל, מה שיביא מגמה יותר אישית ועצמאית לעתיד. סאטורן ממשיך בגדי ומקשה ביחסים עם מבוגרים (שאולי לא בקו הבריאות וזקוקים ליותר טיפול) ומכביד במגעים עם גורמי סמכות ובוסים בעבודה.

תחזית שבועית למזל דגים

המשך מסע הפלנטות בבתולה תורם להתחזקות ולהגברה של אנרגיות כלליות וביטחון עצמי. אלו ימים שמתקשרים לשיתופי פעולה, לזוגיות, לרומנטיקה ולאסתטיקה, ושווה לבקר בקניון הקרוב ולחדש את מלתחת הבגדים. מרס בבתולה בקוטביות ולכן צריך כעת להיזהר יותר מתאונות ומחבלות ולקיים דיאלוג במקום להיכנס לעימותים עם הסובב.

2019 מביאה אפשרות להתפתחות מקצועית טובה בגלל מסעו של יופיטר בקשת בבית ה-10 של המפה אורנוס בשור מביא אפשרויות לנסיעות ולימודים וקורסים לא שגרתיים ואולי להחלפת רכב. סאטורן ממשיך בגדי ולכן מביא חשבון נפש בתחום החברתי, אולי בנוסח להמשיך או לצנזר מערכת יחסים כלשהי. מיקומו של סאטורן בבית ה-11 יביא השנה הפתעות ושינויים אולי לא מתוכננים בקריירה ובעבודה.

דגים שנולדו ב-3-7 למרץ חשים כעת אי בהירות ובלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות, קורבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי. דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות בהשפעת צמידות זו, שדורשת גם להקריב, להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה, התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים.

הכותב: ירון ליבנה (M.A) אסטרולוג, סופר, מרצה, עוסק בניתוח מקצועי וחיזוי מפות אסטרולוגיות מקצועיות אישיות. איש תקשורת מופיע בטלוויזיה, רדיו ועיתונות לאורך השנים.

מוזמנים לבקר באתר שלו: www.yaronlivne.co.il

Font Resize
Contrast