https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/05/download-2.pngקטן.png

תחזית אסטרולוגית שבועית מאת האסטרולוג ירון ליבנה

תחזית לשבוע: 2.4-8.4 ומגמות לשנת 2020

מזל טלה

תחזית שבועית למזל טלה

מסעו של מרס בדלי מאפשר כעת לזוז קדימה עם דברים שהתעכבו ולפעול בצורה יותר עצמאית ואישית.  מכיוון אחר, מיקום דלי זה מאפשר להתנתק ולהשתחרר מרצפים שקודם אי אפשר היה להשתחרר מהם. אתם בשליטה היות שהשמש אצלכם. חשוב לתקשר בדרכי נועם וברוגע עם הסובבים והמקורבים. יתכנו הפתעות ומימד של אקראיות. הקדישו יותר זמן ליחסים, לזוגיות ולרומנטיקה.

לטלאים שנולדו ב-6-13 באפריל יש תחושת שינוי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסוים להוליד את עצמם כעת מחדש, זאת בגלל הזווית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית. זווית זו טובה בכל הקשור להיריון וללידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה. לאלו שנולדו ב-8-15 באפריל ויחושו את זווית 90 המעלות של סאטורן מגדי יהיה כעת יותר עומס ולחץ, אילוצים ועיכובים וגם צורך לקבל החלטות מקצועיות להמשך הדרך. תתכן רגישות בגב, בשיניים או בברכיים. לאלו שנולדו ב-21-29 במרץ ישנה כעת רגישות פיזית ואולי אי שקט נפשי בגלל הצמידות של כירון לשמש במפתם האישית.

מזל שור

תחזית שבועית למזל שור

מעבר ונוס לתאומים ישנה כעת את קו חשיבה ויאפשר יותר תמרון וגמישות ובגלל המיקום בבית ה-2 של המפה יכול לשפר כלכלית וכספית בהקשר של מה שמגיע לכם. מעברו של מרס לדלי מגביר צורך בעצמאות מקצועית ופעולה יותר אישית ומקורית משלכם בהקשרי עבודה וקריירה. בנות המזל שיפוטיות וביקורתיות כלפי הגבר והילדים. השמש ממשיכה בטלה ולכן האנרגיות הכלליות עייפות וחלשות משהו כעת והצורך להקריב, להזדהות ולטפל יותר מורגש.

ילידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2020 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו יותר  המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה. יופיטר בגדי מפעיל את הבית ה-9 לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות, לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות ספורטיבית.

תאומים

תחזית שבועית למזל תאומים

מעברה של ונוס ישירות אליכם למגרש הביתי בשבת מביא אנרגיות חיוביות והרגשה יותר טובה באופן כללי. לפנויים/ות היא מביאה בשורות של זוגיות ורומנטיקה. כל הקשור ליצירה, עיצוב ואסתטיקה יקבל דחיפה קדימה. מעברו של מרס לדלי טוב ללמידה, לקריאה ולחשיבה יותר ברומו של עולם על הנסיבות והדברים שמתרחשים כעת. מרס בבית ה-9 משנה אצל התאומות גישה כלפי הגבר והילדים, אולי לכיוון יותר פתוח והומוריסטי. מסע השמש בטלה, למרות שמושך אליכם תשומת לב, מאפשר גם ניתוקים או הפרעות ברצף היחסים בצורה זו או אחרת.

תאומים שנולדו ב-3-7 ביוני חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זווית זו מבלבלת, מסבכת ומייצרת אי בהירות, קורבניות ואשליות, כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או מגורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסכות, למנגנוני הכחשה ולריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה, כמו גם צורך להקריב, להזדהות, לאמץ ולטפל יותר. זווית זו מגבירה יצירתיות, רוחניות ומוזיקה.

תחזית שבועית למזל סרטן

המשך מסע השמש בטלה ממשיך למקד אתכם יותר סביב נושאי המשפחה והבית ואתם מגבירים יצירתיות קולינרית במטבח הבית. תתכן חזרה של נושאים מן העבר להווה, כמו גם מחשבות ותחושת נוסטלגיה שעולות לכם בתודעה. מרס בדלי בבית ה-8 מאפשר חשיבה והחלטות כלכליות יותר מציאותיות ונכונות ביחס למצב כעת. הסרטניות יותר שיפוטיות וביקורתיות כלפי הגבר והילדים. ונוס בתאומים מכבידה על הזוגיות, אולי בגלל בעיות תקשורת ואי הבנות, כמו גם צורך מגבר להראות גישה של טיפול, הקרבה והזדהות מבחינתכם.

סרטנים שנולדו ב-11-14 ביולי חשים כעת זווית של 180 מעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית. זווית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי העמוק וטובה למשל להיריון וללידה למעוניינות. לפלוטו יש אפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה, זוהי לא זווית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקלקולים. לאלו שנולדו ב-24-30 ביוני תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזווית המדויקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית. סרטנים שנולדו ב-3-8 ביולי חשים את העומס והלחץ של סאטורן בזווית קוטבית לשמש שלהם. זווית זו מייצרת תחושת הגבלה והתכווצות יחד עם התבגרות וחשבון נפש ומצריכה לקבל החלטות מקצועיות.

תחזית שבועית למזל אריה

השמש נעה כעת בשלישון השני של טלה ולכן אתם ממקדים אליכם יותר תשומת לב ומוגבר המיקוד סביב ילדים וצעירים במשפחה. מעברו של מרס לדלי מגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות אריה הפנויות וממקד יותר בזוגיות ואפשרות לראות יחסים בצורה יותר אופטימית ורחבה. מעברה של ונוס לתאומים בשבת יגביר תקשורת עם אנשים וחברים ויביא שינויים אצל בני/ות הזוג של ניתוק מהישן והתגבשות לכיוון חדש.

אורנוס בשור יפעל בזווית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל ולכן יתנתקו ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר, יגבירו אקראיות, הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה. נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים. יופיטר בגדי יאפשר התקדמות מקצועית משפרת ב-2020.

תחזית שבועית למזל בתולה

אתם חשים שהסובב סוחט רגשי ומתנהג אולי בכפייתיות. זו אינה תקופה קלה בגלל מסע השמש בטלה שמעלה גם שאלות כלכליות היות שמפעיל את קוטביות הבתים 8-2 של המפה, אך גם אולי יכול לאפשר סוג של התחדשות בהקשר כלשהו. מעברו של מרקורי לשלישון האחרון של דגים בשבת יקצין תגובות רגשיות מצדכם או כלפיכם בגלל הקשרה של גיזרה זו לפלוטו ואיכויות של מזל עקרב. המתח המיני רגשי גובר בשלישון זה אך תתכן תחושת נבגדות, נחיתות או אי אמון בצורה כלשהי.

באשר למגמות הכלליות של 2020: יופיטר בגדי יאפשר הרחבה משפחתית בהקשר להיריון ולידה למעוניינות, כמו גם יותר פרסום, הכרה ותהודה לפעילותכם היצירתית והמקצועית. סאטורן בגדי יקדם נושאים מקצועיים ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם. אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו”ל, ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית. דייקנות ומצוינות תשתלם ותתוגמל מקצועית. הבריאות תשתפר.

תחזית שבועית למזל מאזניים

מעבר ונוס לתאומים בשבת יאפשר כעת להניע ולהזיז דברים שהתעכבו בתקופה האחרונה וגם יגביר תקשורת ומידע בעיקר סביב שני נושאים ודברים שנדרשים לחיבור. חשוב להקפיד על ראייה רחבה ומקיפה של הנסיבות ולהבין כעת שהשלם גדול מרק סכום חלקיו. השמש בטלה בקוטביות מאפשרת דיאלוג ומשא ומתן. מסעו של מרס בדלי מאפשר חיזורים ורומנטיקה בשבועות הקרובים לבנות המזל הפנויות בהפתעה מכיוונים ומאנשים בלתי צפויים כלל.

מאזניים שנולדו ב-7-18 באוקטובר חשים את הזווית של פלוטו מגדי, מה שמצביע על שינויי מגורים, עבודה ומשפחה, כולל שינויים פסיכולוגיים ואולי אפשרות להיריון וללידה למעוניינים. אלו שנולדו ב-8-15 באוקטובר חשים את הזווית הקשה של סאטורן לשמש במפתם האישית וזוהי זווית של עיכובים, הגבלה, התכווצות וסוג של צנזורה המאלצת התבגרות, חשבון נפש וצורך לקבל החלטות בעיקר בנושא המקצועי. לאלו שנולדו מסוף ספטמבר עד לתחילת אוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זווית קוטבית של כירון מטלה.

תחזית שבועית למזל עקרב

אתם מצויים בתקופה פרדוקסלית. מצד אחד, מסע השמש בטלה מכביד ומוריד לכם אנרגיות והצורך לעשות ויתורים והקרבות, לטפל יותר בסובב הקרוב מייצר תחושת מעגליות והסגר כלשהי, כולל אולי אי הבנות ובלבול. מצד שני, הצמידות של יופיטר המיטיב לפלוטו שליטכם הכוכבי יכול להאיר מימדים חדשים ולהביא במובן כלשהו אפשרויות חדשות וראייה יותר רחבה ומקיפה לנסיבות ואולי אף לתרום כלכלית בצורה כלשהי. מעברו של מרס לדלי יכול להחזיר לבנות המזל הפנויות מישהו מן העבר. ונוס עוברת לתאומים בשבת ותגביר מתח רגשי מיני בגלל הפעלת הבית ה-8 של המפה.

עקרבים שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את הזווית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים ממה שלא ניתן להמשיך איתו יותר.

תחזית שבועית למזל קשת

מעבר ונוס לתאומים בשבת יגביר מיקוד ואפשרויות בכל הקשור לזוגיות ולרומנטיקה, בוודאי אצל הפנויים/ות שבכם. גם מעברו של מרס לדלי מאפשר לבנות קשת הפנויות יותר תקשורת וזוגיות בצורה זו או אחרת. השמש ממשיכה בטלה ומפעילה את קוטביות הבתים 5-11, מה שיכול לגרום כעת להפרעות ברצף כמו גם לניתוקים ולפרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך את הקשר איתם. הצמידות של יופיטר לפלוטו בגדי מקפלת בתוכה באופן הדרגתי מהפך פנימי ושינוי פסיכולוגי אצלכם. זהו תהליך מורכב ולא פשוט אך במובן המיסטי יוביל לסוג של לידה מחודשת.

אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר. סאטורן ממשיך בגדי ויכול לתרום להחלטות כלכליות והתחייבויות לטווח הארוך לגבי נושאים של דיור ומגורים. קשתים שנולדו ב-3-10 בדצמבר חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות, כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זווית זו מגבירה מצבי קורבן והקרבה, לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוני הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות. היצירתיות והרוחניות גוברים.

תחזית שבועית למזל גדי

מעברו של סאטורן לדלי משנה גישות והסתכלות על הדברים והנסיבות ומגביר רצון להתנתק מהישן ולגבש כיוון חדש ויותר עצמאי משלכם. מרס בדלי יכול לעזור כלכלית בצורה כלשהי, אולי מכספים שחייבים לכם מן העבר. מסע השמש בטלה יוצר עומס ולחץ כמו גם שיפוטיות וביקורת. תתכן בצורה כלשהי חזרת העבר להווה, אולי אנשים שרוצים לחדש אתכם קשר כמו גם זיכרונות ונוסטלגיה שצפים ועולים בתודעה כעת.

גדיים שנולדו ב-6-14 בינואר חשים את הצמידות של פלוטו לשמש שטובה כמובן להיריון וללידה, אך תורמת לשינויים פסיכולוגים, למשבר וללידה מחדש כיאה לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים שבכל מקרה איננה קלה נפשית. אלו שנולדו ב-1-6 בינואר חשים את העומס והכובד של סאטורן בצמידות לשמש שלהם, מה שיוצר אילוצים, עיכובים וצורך לקבל החלטות בוגרות להמשך. לאלו שנולדו ב-25-30 בדצמבר תתכן רגישות פיזית ובריאותית בגלל זווית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית. מסעו של יופיטר אצלכם במהלך 2020 יאפשר חשיבה רחבה יותר על החיים, נסיעות וטיולים וכניסה למימד רוחני מיסטי.

תחזית שבועית למזל דלי

אתם סביב יותר תקשורת, תנועה ומידע כעת ובעיקר נדרש תמרון סביב שני דברים, נושאים או אנשים בגלל שניות מיסטית כלשהי שמתרחשת כעת. עדיין ישנם עיכובים, אילוצים ותחושת התכווצות והגבלה, אולי אפילו שיפוטיות וביקורת מכיוון כלשהו. מסע השמש בטלה מאפשר חשיבה רחבה ומקיפה יותר על הדברים והאפשרויות, כמו גם אולי צורך לייעץ לסובבים מניסיונכם. ונוס עוברת לתאומים בשבת ותגביר חיזורים ורומנטיקה לפנויים/ות שבכם, וגם מרס שנמצא כבר אצלכם מאפשר היסחפות רגשית מינית אצל הדליות הפנויות.

יופיטר בגדי ירחיב ב-2020, בגלל מיקומו בבית ה-12, מעגלי תודעה בכיוון הרוחני ויאפשר נסיעות פתאומיות לחו”ל. אורנוס בשור יביא ניתוקים ופרידות מאנשים או מנושאים וגורמים שלא ניתן להמשיך איתם יותר. לדליים שנולדו בשלישון הראשון של המזל תהיה מגמה יותר אישית ועצמאית לעתיד. סאטורן ממשיך בגדי ומקשה ביחסים עם מבוגרים (שאולי לא בקו הבריאות וזקוקים ליותר טיפול) ומכביד במגעים עם גורמי סמכות ובוסים בעבודה.

תחזית שבועית למזל דגים

מסע השמש בטלה מכביד על ההרגשה הכללית, היות שהוא מפעיל את המתח הקוטבי של הבתים 2-8 ואתם חשים עומס נפשי וחוסר מצב רוח, אולי בגלל חששות ואפילו סוג של תחושת נבגדות, נחיתות או אובדן אמון. הסובב די סוחט ומנדנד לכם כעת. שימרו על רוגע ושקט נפשי. מעבר ונוס לתאומים בשבת יחזיר אנשים מן העבר להווה ויתרום בכל הקשור לאסתטיקה ולעיצוב המגורים והבית. מרס בדלי מקשה על הדגות בהקשר לגבר ולילדים שאולי לא במיטבם נפשית או פיזית.

סאטורן ממשיך בגדי ולכן מביא חשבון נפש בתחום החברתי, אולי בנוסח להמשיך או לצנזר מערכת יחסים כלשהי. מיקומו של סאטורן בבית ה-11 יביא השנה הפתעות ושינויים אולי לא מתוכננים בקריירה ובעבודה. דגים שנולדו ב-3-7 במרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות, קורבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי. דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו, שדורשת גם להקריב, להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוני הכחשה, התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר בגדי נע ב-2020 בבית ה-11 ולכן יגביר מיקוד חברתי ויצור מגעי גומלין חדשים והכרויות חדשות.

הכותב: ירון ליבנה (M.A) אסטרולוג, סופר, מרצה, עוסק בניתוח מקצועי וחיזוי מפות אסטרולוגיות מקצועיות אישיות. איש תקשורת מופיע בטלוויזיה, רדיו ועיתונות לאורך השנים.

מוזמנים לבקר באתר שלו: www.yaronlivne.co.il

Font Resize
Contrast