https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/05/download-2.pngקטן.png

תחזית אסטרולוגית שבועית מאת האסטרולוג ירון ליבנה

תחזית לשבוע: 16.1-23.1 ומגמות לשנת 2020

מזל טלה

תחזית שבועית למזל טלה

מרס ממשיך בקשת ויעבור בשבת לשלישון השני המזוהה עם עצמו ולכן יורגש השבוע צורך לפעול בצורה יותר מהירה ואישית וגם להילחם על מה שנראה כעת חשוב יותר. המיקוד סביב ילדים וצעירים יגבר ומומלץ להגביר פעילות ספורטיבית. מעבר השמש ביום שני לדלי ישחרר מלחץ הזמנים ויביא הפתעות, מפגשים עם אנשים ואולי הזמנות לאירועים קבוצתיים וחברתיים. נראה שתמקדו אליכם יותר תשומת לב חברתית וגם רומנטית כשמדובר בפנויים/ות. מחשבות בהקשר ללימודים ונסיעות ממשיכות לעלות בתודעה. הזוגיות דורשת יותר טיפול והקרבה היות ובני הזוג לא במיטבם נפשית או פיזית.

לטלאים שנולדו ב-6-13 באפריל יש תחושת שינוי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסוים להוליד את עצמם כעת מחדש, זאת בגלל הזווית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית. זווית זו טובה בכל הקשור להיריון וללידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה. לאלו שנולדו ב-8-15 באפריל ויחושו את זווית 90 המעלות של סאטורן מגדי יהיה כעת יותר עומס ולחץ, אילוצים ועיכובים וגם צורך לקבל החלטות מקצועיות להמשך הדרך. תתכן רגישות בגב, בשיניים או בברכיים. לאלו שנולדו ב-21-29 במרץ ישנה כעת רגישות פיזית ואולי אי שקט נפשי בגלל הצמידות של כירון לשמש במפתם האישית.

מזל שור

תחזית שבועית למזל שור

ונוס בדגים מעייפת ומצריכה להראות גישה של יותר טיפול, הקרבה והזדהות, יחד עם ויתורים מצדכם אפילו עד תחושה קורבנית כלשהי. ישנה אי בהירות זמנית והרגשה שדברים סובבים קצת במן מעגליות כלשהי. זה הזמן לראות סרט טוב ולהקשיב למוזיקה. ביום שני הקרוב מעבר השמש לדלי תמקד יותר סביב נושאים מקצועיים ותדרשו להגדרת זמנים והחלטות. משהו או מישהו מן העבר יכולים לחזור לכם בהווה. העיסוק סביב נושאי מגורים, בית ומשפחה יורגש. מרס בקשת בבית ה-8 מביא מתח מיני רגשי לבנו שור הפנויות אך החיבורים לא פשוטים.

ילידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2020 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו יותר  המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה. יופיטר בגדי מפעיל את הבית ה-9 לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות, לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות ספורטיבית.

תאומים

תחזית שבועית למזל תאומים

מעברו של מרקורי לדלי יניע את הדברים בצורה יותר מהירה ויאפשר להתנתק ממה או ממי שלא ניתן להמשיך עימו את הקשר או הרצף הרגיל. צפו להפתעות ומימד של אקראיות שיוליך את הנסיבות כעת. יתכן מגע עם יותר אנשים אולי על בסיס קבוצתי חברתי. מעבר השמש ביום שני לדלי יתרחש ויפעיל את מרחב הבית ה-9 והוא טוב ללימודים, לנסיעות ולספורט, ויאפשר חשיבה רחבה ופנורמית יותר על הדברים והנסיבות ואולי יצור באופן מיסטי סוג של שניות כלשהי.

תאומים שנולדו ב-3-7 ביוני חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זווית זו מבלבלת, מסבכת ומייצרת אי בהירות, קורבניות ואשליות, כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או מגורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסכות, למנגנוני הכחשה ולריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה, כמו גם צורך להקריב, להזדהות, לאמץ ולטפל יותר. זווית זו מגבירה יצירתיות, רוחניות ומוזיקה.

תחזית שבועית למזל סרטן

ימים אחרונים עם השמש בבית ה-7 קוטבי בגדי וכדאי לנצל אותם לניקוי שולחן. מעבר השמש בשני הקרוב לדלי כבר יביא הרגשה ואנרגיות אחרות ויאפשר להתנתק ממה או ממי שלא ניתן כעת להמשיך איתו יותר. מכיוון אחר, ייווצר מימד של התחדשות והגברה של המתח המיני רגשי. תכניות לקניות ולרכישות יגברו ובכלל מיקוד בנושא הכלכלי יורגש כעת יותר. ונוס בדגים טובה לטיולים, לנסיעות וללמידת קורס חדש ומעניין. בנות המזל מטפלות כעת יותר בגבר ובילדים, שאולי לא במיטבם בריאותית בגלל מסעו של מרס בבית ה-6 בקשת.

סרטנים שנולדו ב-11-14 ביולי חשים כעת זווית של 180 מעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית. זווית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי העמוק וטובה למשל להיריון וללידה למעוניינות. לפלוטו יש אפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה, זוהי לא זווית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקלקולים. לאלו שנולדו ב-24-30 ביוני תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזווית המדויקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית. סרטנים שנולדו ב-3-8 ביולי חשים את העומס והלחץ של סאטורן בזווית קוטבית לשמש שלהם. זווית זו מייצרת תחושת הגבלה והתכווצות יחד עם התבגרות וחשבון נפש ומצריכה לקבל החלטות מקצועיות.

תחזית שבועית למזל אריה

מעבר השמש לדלי ביום שני הקרוב תייצר התחזקות ועלייה באנרגיות הכלליות ובביטחון העצמי ובמובן מסוים תחושו סוג של התחלה חדשה. נראה שתזכו למחמאות על לבוש, הופעה, אסתטיקה ותפגינו ייצוגיות בגלל מסע השמש בבית ה-7 הקוטבי. הקדישו יותר זמן לזוגיות ולרומנטיקה. מרס בקשת תורם ליצירתיות ולמנהיגות וטוב לחיזורים ולרומנטיקה ללביאות הפנויות וגם מחזק אנרגיות חיוביות לילדים ולצעירים במשפחה. ונוס בדגים מצריכה להראות גישה קצת פסיכולוגית וטיפולית כלפי חברים שזקוקים לקרבתכם היות שהם מצויים בימים לא קלים.

אורנוס בשור יפעל בזווית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל ולכן יתנתקו ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר, יגבירו אקראיות, הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה. נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים. יופיטר בגדי יאפשר התקדמות מקצועית משפרת ב-2020.

תחזית שבועית למזל בתולה

מעברו של מרקורי לדלי בימים אלה יאפשר להתנתק ממה או ממי שלא ניתן זמנית לפחות להמשיך את הרצף עימו. יתכנו הפתעות וכנראה מגע עם יותר אנשים, אולי על בסיס חברתי או קבוצתי. חשוב להציג גישה עצמאית, חדשנית, מקורית ואישית משלכם לנסיבות שנוצרות ומתרחשות כעת. יחד עם מרקורי השמש תעבור לדלי ביום שני הקרוב ותמקד יותר סביב נושאים של עבודה ועשייה מקצועית. הבריאות יכולה להיות יותר רגישה מבחינתכם או בהקשר למקורבים שיצטרכו יותר עזרה, הקרבה, הזדהות וטיפול. זהו לא שבוע קל, חישבו קצת על פסק זמן ומנוחה.

באשר למגמות הכלליות של 2020: יופיטר בגדי יאפשר הרחבה משפחתית בהקשר להיריון ולידה למעוניינות, כמו גם יותר פרסום, הכרה ותהודה לפעילותכם היצירתית והמקצועית. סאטורן בגדי יקדם נושאים מקצועיים ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם. אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו”ל, ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית. דייקנות ומצוינות תשתלם ותתוגמל מקצועית. הבריאות תשתפר.

תחזית שבועית למזל מאזניים

מסעה של ונוס בדגים מבלבל ומייצר אי בהירות ואולי צורך להראות גישה של יותר הזדהות, הקרבה וטיפול סביב אדם או נושא מסוימים  ישנה במובן כלשהו קצת תחושת אכזבה והתמוססות כעת. חסרים מידע ותקשורת ברורים. יתכנו ויכוחים ועימותים מילוליים. נסו להבין גם את הצד השני. מעבר השמש לדלי ביום שני תביא הרגשת נתק או לפחות הפרעות ברצף מבחינתכם ותדרוש מכם לפעול בצורה יותר אישית, עצמאית, חדשנית ומקורית.

מאזניים שנולדו ב-7-18 באוקטובר חשים את הזווית של פלוטו מגדי, מה שמצביע על שינויי מגורים, עבודה ומשפחה, כולל שינויים פסיכולוגיים ואולי אפשרות להיריון וללידה למעוניינים. אלו שנולדו ב-8-15 באוקטובר חשים את הזווית הקשה של סאטורן לשמש במפתם האישית וזוהי זווית של עיכובים, הגבלה, התכווצות וסוג של צנזורה המאלצת התבגרות, חשבון נפש וצורך לקבל החלטות בעיקר בנושא המקצועי. לאלו שנולדו מסוף ספטמבר עד לתחילת אוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זווית קוטבית של כירון מטלה.

תחזית שבועית למזל עקרב

מעבר השמש לדלי ביום שני הקרוב יגביר עומס ולחץ זמנים, היות שהיא תיכנס לגזרת הבית והמשפחה ואכן תכוון תשומת לב למגורים ולמשפחה אך בכפוף לעיקרון הקוטביות ופיצוי של הפכים משלימים בגלגל המזלות, יורגש המימד של הבית ה-10 קוטבי בענייני קריירה, מקצועיות ועבודה בצורה של צורך לקבל החלטות ולעמוד במשימות שהולכות ונדחסות. יתכנו מימדים של שיפוטיות וביקורת וכנראה גם עיכוב כלשהו. אנשים או גורמים מן העבר יופיעו כעת שוב ואולי אלה רק תחושות של זיכרון ונוסטלגיה שיעלו לכם בתודעה.

עקרבים שנולדו בימים הראשונים של המזל חשים את הזווית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים ממה שלא ניתן להמשיך איתו יותר.

תחזית שבועית למזל קשת

מעבר השמש לדלי ביום שני הקרוב תיתן לכם תחושה של זרימה יותר מהירה – תקשורתית וטבעית – של הדברים, אחרי שבועות עמוסים ולא נוחים שהורגשו בתקופה האחרונה. המחשבה על שינוי והחלפה או אולי התלבטות בין שני דברים, נושאים או גורמים. נראה שתמקדו אליכם יותר תשומת לב כללית חברתית וגם רומנטית. מרס ממשיך לשלישון השני שלכם במגרש הביתי ולכן תורם אנרגיות של תשוקה ורומנטיקה לקשתיות הפנויות. ונוס בדגים מחזירה אנשים מן העבר חזרה להווה על בסיס חברתי ואולי גם רומנטי.

מסעו של יופיטר אצלכם במגרש הביתי יאפשר זרימה יותר טובה וטבעית של השנה הקרובה. זה זמן טוב ללימודים, לסיעות ולספורט. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר. סאטורן ממשיך בגדי ויכול לתרום להחלטות כלכליות והתחייבויות לטווח הארוך לגבי נושאי דיור ומגורים.

קשתים שנולדו ב-2-10 לדצמבר חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית, ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זווית זו מגבירה מצבי קורבן והקרבה, לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות. היצירתיות והרוחניות גוברים.

תחזית שבועית למזל גדי

ימים אחרונים של השמש אצלכם ורצוי לנצל אותם לניקוי שולחן ולסיום של מטלות. מעבר השמש לדלי ביום שני יביא עומס ויותר לחץ נפשי ורגשי, היות שכניסתה לבית ה-2 תפעיל את המימד הקוטבי ולוחץ פסיכולוגית של הבית ה-8, למרות שמיקום זה יכול גם לייצר סוג של התחדשות במובן כלשהו ולהגביר מתח רגשי מיני. ונוס בדגים ולכן חשוב לתקשר בדרכי נועם עם מי שצריך ואולי לא למהר לנתק מגע עם מי שמעצבן אתכם. הרצון לקניות ולרכישות יגבר.

2019 מביאה אפשרות לחוות ולראות את הדברים והנסיבות גם במימד הרוחני מיסטי בגלל מסעו של יופיטר בקשת, שטוב גם לריפוי והבראה בהקשרי בריאות. אורנוס בשור ינתק מזוגיות שאינה רלוונטית יותר וייצור בגלל מסעו בבית ה-5 של המפה הפתעות רומנטיות ושיפור כלכלי שיבוא מהגברה יצירתית מקוריות וחדשנות מקצועית.

גדיים שנולדו ב-6-14 לינואר חשים את הצמידות של פלוטו לשמש שטובה כמובן להיריון ולידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים משבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים, שהיא בכל מקרה איננה קלה נפשית. אלו שנולדו בשבוע הראשון של המזל חשים את העומס והכובד של סאטורן בצמידות לשמש שלהם, מה שיוצר אילוצים, עיכובים וצורך לקבל החלטות בוגרות להמשך. לאלו שנולדו בין 25-30 לדצמבר תתכן רגישות בריאותית בגלל זווית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית שבועית למזל דלי

מעבר השמש ביום שני הקרוב ישירות אליכם למגרש הביתי ייצור תחושת התחזקות, מיקוד נכון יותר לדברים ועלייה באנרגיות הכלליות ובביטחון העצמי שלכם. לכך מצטרפת התיישרותו של אורנוס מנסיגה ממושכת להילוך ישיר בשור מה שבפני עצמו יתחיל להניע ולהזיז דברים שהיו תקועים ולא זזו בתקופה האחרונה. ונוס בדגים תגביר רצון לקניות ולרכישות ותתרום לשיפור כלכלי וכספי בתקופה הקרובה. נראה שתקבלו מחמאות על לבוש, ייצוגיות והופעה. הקדישו יותר זמן לזוגיות, ליחסים ולרומנטיקה.

יופיטר בקשת ירחיב ב-2019, בגלל מיקומו בבית ה-11, מעגלים חברתיים ויאפשר נסיעות פתאומיות לחו”ל. אורנוס בשור יביא ניתוקים ופרידות מאנשים או מנושאים לדליים שנולדו בשלישון הראשון של המזל, מה שיביא מגמה יותר אישית ועצמאית לעתיד. סאטורן ממשיך בגדי ומקשה ביחסים עם מבוגרים (שאולי לא בקו הבריאות וזקוקים ליותר טיפול) ומכביד במגעים עם גורמי סמכות ובוסים בעבודה.

תחזית שבועית למזל דגים

מעבר השמש לדלי ביום שני הקרוב יכול להגביר צורך במיקוד בפרטים הקטנים ובצורך לדייק יותר מקצועית. מכיוון אחר, תתכן אכזבה או ביטול של מימד כלשהו ולכן תצטרכו למצוא אלטרנטיבה. מיקומה של ונוס אצלכם במגרש הביתי יגביר חיזורים ורומנטיקה אצל הפנויים/ות וטוב בכל הקשור לאסתטיקה ובמילים פשוטות מתאים לגיחה לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים. מרס בקשת מביא יוזמות מקצועיות שעולות כעת על הפרק.

2019 מביאה אפשרות להתפתחות מקצועית טובה בגלל מסעו של יופיטר בקשת בבית ה-10 של המפה אורנוס בשור מביא אפשרויות לנסיעות ולימודים וקורסים לא שגרתיים ואולי להחלפת רכב. סאטורן ממשיך בגדי ולכן מביא חשבון נפש בתחום החברתי, אולי בנוסח להמשיך או לצנזר מערכת יחסים כלשהי. מיקומו של סאטורן בבית ה-11 יביא השנה הפתעות ושינויים אולי לא מתוכננים בקריירה ובעבודה.

דגים שנולדו ב-3-7 למרץ חשים כעת אי בהירות ובלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות, קורבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי. דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות בהשפעת צמידות זו, שדורשת גם להקריב, להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה, התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים.

הכותב: ירון ליבנה (M.A) אסטרולוג, סופר, מרצה, עוסק בניתוח מקצועי וחיזוי מפות אסטרולוגיות מקצועיות אישיות. איש תקשורת מופיע בטלוויזיה, רדיו ועיתונות לאורך השנים.

מוזמנים לבקר באתר שלו: www.yaronlivne.co.il

Font Resize
Contrast