fbpx
https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/10/פינק-גדול.jpg

תחשבו ורוד: חברות הקוסמטיקה נרתמות להגברת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד

מדי שנה, בחודש אוקטובר, מציין העולם את חודש המודעות לסרטן השד. לכו להיבדק, גילוי מוקדם מציל חיים. לרגל חודש המודעות, חברות הקוסמטיקה משיקות מוצרים ייחודיים שחלק מההכנסות הוא תרומה ל”האגודה למלחמה בסרטן”, ל”אחת מתשע” ול”קאנסר-שמאנסר”. אוקטובר הוורוד

1הסרום של אסתי לאודר

הסרום של “אסתי לאודר” במארז ורוד עם מחזיק מפתחות ותליון

כמה עובדות שכל אחת צריכה לדעת: 5,400 נשים מאובחנות מדי שנה בסרטן השד. כרבע מתוכן מתחת לגיל 50. 92% הם אחוזי הריפוי של סרטן השד בקרב נשים שאובחנו בגילוי מוקדם. עמותת “אחת מתשע” ממליצה לנשים שהגיעו לגיל 30 לגשת לבדיקה אצל כירורג שד ובגיל 40 – לקבל הפניה לבדיקת ממוגרפיה. עמותת “אחת מתשע” מעניקה תמיכה וסיוע לנשים המתמודדות עם סרטן השד ולמשפחותיהן לצד פעילות להעלאת המודעות לחשיבות גילוי מוקדם מציל חיים.

כמו בכל שנה, באוקטובר, נרתמות חברות הקוסמטיקה להגברת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד. אתן קונות מוצרים ייעודיים לחודש המודעות במהדורה מוגבלת וחלק מהרווחים נתרם ל”האגודה למלחמה בסרטן”, ל”אחת מתשע” ול”קאנסר-שמאנסר”.

מאסתי באהבה

קבוצת “אסתי לאודר” משיקה השנה 3 מוצרים ייעודיים לחודש המודעות במהדורה מוגבלת. 30% מהכנסות מכירתם ייתרמו ל”אגודה למלחמה בסרטן”. הקמפיין העולמי של הקבוצה יוצא השנה לדרך תחת הסיסמה: “התקווה לריפוי מאחדת את כולנו. זה הזמן לסיים את סרטן השד”.

בישראל, מעוטר הכדור הפורח בפארק הירקון במהלך כל חודש אוקטובר, בסרט ורוד, המסמל את המאבק בסרטן השד ובכיתוב “חשוב להיבדק”. מדובר ביוזמה של קבוצת החברות “אסתי לאודר” בשיתוף “האגודה למלחמה בסרטן” מזה 17 שנה, כדי לעורר מודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של המחלה.

בנוסף, מדי חודש אוקטובר, אתרים שונים בישראל מוארים באור ורוד, ביניהם: יפו העתיקה, בניין עיריית תל-אביב, גשר המיתרים בירושלים, מרכז פרס לשלום ביפו, מגדלי עזריאלי בתל-אביב, מגדל דוד בירושלים, היכל הספר בירושלים, אוניברסיטת חיפה, היכל התרבות בתל-אביב ועוד. קמפיין המודעות לסרטן השד של “אסתי לאודר” (BCA) מוקדש לטיפול בסרטן השד באמצעות חינוך ומחקר רפואי.

המוצרים של הקבוצה: המותג “אסתי לאודר” משיק את הסרום האהוב והנמכר ביותר -Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex Ii – המוצע במארז ורוד עם מחזיק מפתחות ותליון, המעוצבים בהשראת חודש המודעות. 50 מ”ל, 500 שקל. להשיג בחנות “אסתי לאודר” בקניון איילון ר”ג, בסניפים נבחרים של רשת “סופר פארם”, באתר “סופר פארם” ובאתר האונליין: www.esteelauder.co.il

2הסרום של אסתי לאודר

הסרום של “אסתי לאודר”

המותג “קליניק” משיק את קרם הלחות הצהוב הנצחי, הנמכר ביותר בעולם, מסידרת שלושת השלבים: ,Dramatically Different Moisturizing Lotion+ בגירסה חגיגית הכוללת מחזיק מפתחות בגוני ורוד. 200 מ”ל, 299 שקל. להשיג בחנות “קליניק” בקניון הזהב בראשל”צ , בקניון גינדי TLV ובאתר www.clinique.co.il

3קרם הלחות של קליניק

קרם הלחות של “קליניק” בגירסה הכוללת מחזיק מפתחות בגוני ורוד

המותג “בובי בראון” מציע סט הכולל שני שפתוני Lip Color, בגוונים הוורודים המקוריים והמובילים של המותג. השפתונים מגיעים בעיצוב ורוד וייחודי בהשראת חודש המודעות. 220 שקל למארז הכולל 2 שפתונים. להשיג בחנויות “בובי בראון” ברחבי הארץ.

4השפתונים של בובי בראון

השפתונים הוורודים של “בובי בראון”

הנני של “אורלי”

לפני 19 שנה, ביוני 2000, השחקנית פראן דרשר, שגילמה את דמותה של האומנת הצווחנית ביסדרה הקומית המצליחה “נני”, הובהלה לניתוח חירום לאחר שגילו בגופה גידול סרטני ברחם. לניתוח זה קדמו שנתיים של סימפטומים ושמונה אבחונים כושלים, אלא שבעקבות החרפה בריאותית והתפרצותה של המחלה, החליטו הרופאים לנתח את דרשר מיד עם גילוי הגידול והיא כידוע עברה כריתת רחם.

5פראן דרשר לאורלי

פראן דרשר, כוכבת הסידרה “נני”, חלתה בסרטן, החלימה ובשנים האחרונות מפעילה קרן ללא מטרות רווח הפועלת לעידוד גילוי מוקדם של מחלת הסרטן. צילום: ג’ון וויט 

ההחלמה של השחקנית היתה טובה וכשהשתחררה מבית החולים בלוס-אנג’לס הוציאה לאור את ספרה Cancer Schmancer. את הספר האמור כתבה דרשר היהודייה כדי לעורר מודעות בקרב נשים וגברים לשים לב לסימנים המוקדמים של מחלת סרטן. שבע שנים לאחר שהחלימה ממחלתה, ביוני 2007, הכריזה דרשר על השקת עמותת “קאנסר-שמאנסר”, המפעילה קרן הפועלת ללא מטרות רווח לעידוד גילוי מוקדם של מחלת הסרטן והיא עצמה נרתמה לפעילות פילנתרופית בעמותה במטרה לעודד איבחון מחלת הסרטן בשלב מוקדם.

6הלקים של אורלי

הלקים של “אורלי” במהדורה מוגבלת. צילום: ג’ון וויט 

זאת השנה ה-11 ברציפות שדרשר והעמותה שלה משתפים פעולה עם ענקית הלק האמריקאית “אורלי”.

כמדי שנה, מציעה החברה קולקציית לק במהדורה מוגבלת שתכליתה לסייע בהעלאת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של המחלה. כ-20% מההכנסות המכירה של הלקים הללו נתרמים לטובת פעילותה של עמותת “קאנסר-שמאנסר”. מחיר הלק: 40 שקל, במכוני הטיפוח והמניקוריות מורשות המותג.

סיכת דש ל”אחת מתשע”

במהלך חודש אוקטובר, יוצאת חברת האיפור “איל מקיאג'” בפעילות רשתית להגברת המודעות הציבורית לגילוי מוקדם של סרטן השד בשיתוף פעולה עם עמותת “אחת מתשע”, ומציעה סיכת דש מעוצבת בעלות של 10 שקלים עם הסלוגן: Think Pink / Im_Pink, כאשר 80% מכלל המכירה יהווה תרומה לעמותת “אחת מתשע”.

יונתן ארן, מנכ”ל “איל מקיאג'” בישראל, מסביר: כחברה הפועלת לקידום והעצמת נשים, חשוב לנו להעלות את המודעות לכך שניתן להציל חיים באמצעות גילוי מוקדם של המחלה. חברנו לעמותת ‘אחת מתשע’ כדי לתרום למען המאבק החשוב הזה. אנו קוראים לכל הנשים להצטרף ולתרום על ידי רכישת סיכת דש מיוחדת שעיצבנו כדי לעודד נשים להיבדק”. להשיג בכל חנויות המותג ובאתר האינטרנט: www.ilmakiage.co.il

7סיכות הדש של איל מקיאג'

סיכות הדש של “איל מקיאג'”

מסיכת יופי ורודה

גם “ללין”, הרשת הבינלאומית לטיפוח הגוף והנפש, נרתמת לעמותת “אחת מתשע”, להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד, ומשיקה מסיכת בד בגוון ורוד חזק. אז קחי לך הפסקת זוהר עם מסיכת בד מועשרת בלחות שתזכיר לך כמה רגועים ושלווים החיים יכולים להיות כאשר אנחנו לוקחים רגע ודואגים לבריאות שלנו. גילוי מוקדם יכול להציל חיים. 50% מכלל הרווחים יועברו כתרומה לעמותה. מסיכת בד Face It Take Action 19.90 שקל, ניתן להשיג החל מה-3.10.19 בחנויות הרשת.

8מסיכת הבד של ללין

מסיכת הבד של “ללין”. צילום: Vipdesign

;
Font Resize
Contrast