https://rootavor.com/wp-content/uploads/2019/05/download-2.pngקטן.png

תחזית אסטרולוגית שבועית מאת האסטרולוג ירון ליבנה

תחזית לשבוע: 22.8-29.8 ומגמות לשנת 2019

מזל טלה

תחזית שבועית למזל טלה

מעבר השמש יחד עם מרס וונוס לבתולה בימים אלה מגביר ביקורת וצורך לדייק מקצועית, אך גם יכול להביא לחולשה או לרגישות בפיזיות ובבריאות שלכם או של המקורבים. בנוסף, נראה שלא יהיה מנוס מגישה של ויתורים, הזדהות, טיפול והקרבה סביב משהו או מישהו מסוימים שזקוקים לקרבתכם ולטיפולכם. שלבו כעת שכל ישר ותחושות בטן בכדי לקבל החלטות נכונות. משהו חסר, מאכזב או מתמוסס זמנית.

במימד השנתי יופיטר נע בקשת ויאפשר סיכוי טוב יותר ללימודים ולנסיעות לחו”ל ובכלל יאפשר יותר תחושת מרחב וספורט. חשיבה במימד הרחב יותר תעזור לקדם את הדברים אולי עם קצת הימור והעזה. חודשים יולי-אוגוסט יכוונו לרומנטיקה, אהבה, פרסום ויצירה.

לטלאים שנולדו ב-6-11 לאפריל יש תחושת שינוי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסוים להוליד את עצמם כעת מחדש, זאת בגלל הזווית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית. זווית זו טובה בכל הקשור להיריון ולידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה. לאלו שנולדו ב-26-29 למרץ, ויחושו את זווית 90 המעלות של סאטורן מגדי, יהיה כעת יותר עומס ולחץ, אילוצים ועיכובים וגם צורך לקבל החלטות מקצועיות להמשך הדרך. תתכן רגישות בגב, בשיניים או בברכיים. לאלו שנולדו ב-23-29 למרץ ישנה כעת רגישות פיזית ואולי אי שקט נפשי.

מזל שור

תחזית שבועית למזל שור

מעבר השמש לבתולה יחד עם ונוס ומרס יחזק ויגביר כעת אנרגיות, ביטחון עצמי ומצב רוח. נראה שתקבלו יותר הכרה ותהודה לפעילותכם. יתכנו הפתעות ואפשרויות להתנתק ממשהו או ממישהו. כמו כן, יש אפשרות לנסיעות, לטיסות ולמפגשים חברתיים וקבוצתיים. חשוב להראות חדשנות, מקוריות ועצמאות מחשבתית בנסיבות שנוצרות. מכיוון אחר האנרגיות הרומנטיות גוברות. קניות ורכישות על הפרק.

ילידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2019 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרידות ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו יותר. המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה. יופיטר בקשת מפעיל את הבית ה-8 וישפר כלכלית מצבים אך תורם למעוניינים בהקשר להריונות ללידות. סאטורן בגדי מאפשר לחבר יותר בין תפיסת העולם ופילוסופיית החיים לבין העשייה המקצועית. מדובר בשנה משפרת אם כן.

תאומים

תחזית שבועית למזל תאומים

מעברם של השמש, ונוס ומרס לבתולה ימקד כעת יותר סביב נושאי משפחה, בית ומגורים ויחזיר סוגיות, נושאים או אנשים מן העבר חזרה להווה, כולל תחושות של זיכרון ונוסטלגיה שיעלו לכם בתודעה. לחץ הזמנים גובר אולי בגלל צורך לקבל החלטות מקצועיות ויתכנו הן עיכובים ודחיות והן מצבי שיפוטיות וביקורת. הראו גישה רציונאלית לנסיבות וקבלו החלטות בוגרות תוך לקיחת אחריות. במימד הנפשי פנימי יותר הרגשת שעון הגיל והזמן גוברת בצורה כלשהי.

2019 תגביר אפשרות לחיזורים ולרומנטיקה ובכלל מיקוד בזוגיות לפנויים/ות. זה קורה בגלל מסעו של יופיטר בבית ה-7 קוטבי של המפה. אורנוס בשור מביא לשינוי פסיכולוגי והסתכלות אולי יותר במימד הרוחני מיסטי על הנסיבות והדברים. נסיגה של מרקורי תהיה ביולי באריה ותשבש מידע ותקשורת. תאומים שנולדו ב-3-7 ליוני חשים את וזווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זווית זו מבלבלת, מסבכת ומייצרת אי בהירות, קורבניות ואשליות, כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או מגורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסכות, למנגנוני הכחשה ולריבוי פנים וזהויות שיכולים כעת לבוא לידי ביטוי. הנפטון מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה, כמו גם צורך להקריב, להזדהות, לאמץ ולטפל יותר. זווית זו מגבירה יצירתיות, רוחניות ומוזיקה.

תחזית שבועית למזל סרטן

מעבר השמש יחד עם מרס וונוס לבתולה יגבירו בשבוע הקרוב תנועה, מידע, תקשורת ונסיעות, אך תתכן מכיוון אחר רגישות בריאותית שלכם או של מי מהמקורבים. ישנם כעת אפשרויות לנסיעות ואכן אתם זקוקים יותר מתמיד לחופשה ולתחושת מרחב כללית. לפנויים/ות הראו יוזמה תקשורתית והגיבו לחיזורים ולרומנטיקה שישנם בסביבה.

יופיטר בקשת במהלך 2019 יתרום להתפתחות מקצועית בעיקר בחיבור בין חשיבה, רעיונות ותפיסת העולם שלכם לבין היכולת ליישם אותם במימד המקצועי. מיקום זה טוב גם לריפוי. אורנוס בשור ינתק בשנה הקרובה מאנשים שתחושו שכנראה מיותרים לכם ומצד שני יביא מעגלי הכרויות ואנשים חדשים שיכנסו לחייכם. הברקות ורעיונות יתרמו לשיפור כלכלי.

סרטנים שנולדו ב-11-14 ליולי חשים כעת את זווית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית. זווית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון וללידה למעוניינות. לפלוטו יש אפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זווית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקלקולים. לאלו שנולדו בין ב-24-30 ליוני תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזווית המדויקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית שבועית למזל אריה

מעבר השמש לבתולה יחד עם ונוס ומרס יכול להביא רגישות בריאותית ופיזית, כמו גם צורך לדייק ולשים לב לפרטים הקטנים ואולי לטפל יותר בסובב הקרוב שזקוק לעזרתכם. המיקוד סביב עבודה גובר. אתם חשים עומס נפשי ורגשי בסוג של כובד אולי בגלל כפייתיות או נדנוד של הסובב שסוחט אתכם רגשית ומתנהג בגסות. תתכן התחדשות סביב משהו או מישהו ויותר מיקוד בנושא הכלכלי כספי, כולל תוכניות לקניות ולרכישות. לנתק או לא, להמשיך או להפסיק – עולה כעת השאלה.

לגבי 2019 יופיטר בקשת טוב לקבלת הכרה, פרסום ותהודה לפעילותכם ומאפשר יותר נסיעות, ספורט וטיולים. מגמות חיוביות יהיו סביב צעירים וילדים במשפחה במימד של הרחבה. אורנוס בשור יפעל בזווית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל, ולכן ינתק ממה או ממי שלא צריך להמשיך איתו יותר. כמו כן, הוא יגביר אקראיות, הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם. נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו.

תחזית שבועית למזל בתולה

כניסתם של השמש, ונוס ומרס אליכם למגרש הביתי מחזקת ומגבירה אנרגיות חיוביות וביטחון עצמי וזהו זמן טוב להניע ולהזיז דברים קדימה. אתם מוחמאים/ות על לבוש, הופעה וייצוגיות. זהו זמן טוב להקדיש יותר ליחסים, לאהבה, לזוגיות ולרומנטיקה. כמו כן, חשוב להראות גישה של דיאלוג, צדק, איזון ופרופורציות במגעים עם הסובבים ומקורבים.

באשר למגמות הכלליות של 2019: יופיטר בקשת יאפשר הרחבה משפחתית הן בהקשר להיריון ולידה למעוניינות, כמו גם שיפוצים ושינויים סביב נושא המגורים. סאטורן בגדי יקדם נושאים מקצועיים ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם. אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו”ל, ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית. דייקנות ומצוינות תשתלם ותתוגמל מקצועית. הבריאות תשתפר.

תחזית שבועית למזל מאזניים

כניסת השמש, ונוס ומרס לבתולה מביאה רגישות בבריאות, ביקורת ואולי צורך לטפל יותר במקורבים. מורגשת ביקורת וחשיבות למיקוד בפרטים הקטנים. משהו אולי מאכזב, חסר או מתבטל. חשוב בהקשר להחלטות לשלב בין שכל ישר ורציונאליות לבין תחושות בטן ואינטואיציה. נראה שאתם צריכים כעת ללמד, לייעץ ולהדריך את הסובבים מתוך ניסיונכם האישי. יותר מתמיד אתם זקוקים לחופשה, נסיעה ויציאה למרחב.

2019 מביאה אפשרויות ליותר נסיעות ולימודים בגלל מסעו של יופיטר בקשת בבית ה-3 של המפה, מה שיתרום לחשיבה על שינויים בחיים. אורנוס בשור מביא אפשרויות ליותר עצמאות כלכלית ויכול להגביר סיכוי להיריון ולידה אצל בנות המזל המעוניינות .מאזניים שנולדו ב-7-15 לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי (שינויי מגורים, עבודה ומשפחה, כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעוניינים). אלו שנולדו ב-1-7 לאוקטובר חשים את הזווית הקשה של סאטורן לשמש במפתם האישית וזוהי זווית של עיכובים, הגבלה, התכווצות וסוג של צנזורה המאלצת התבגרות, חשבון נפש וצורך לקבל החלטות בעיקר בנושא המקצועי  לאלו שנולדו מסוף ספטמבר עד לתחילת אוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זווית קוטבית של כירון מטלה.

תחזית שבועית למזל עקרב

כניסת השמש, ונוס ומרס לבתולה מביאה הפתעות ודומה שהאקראיות כעת מנווטת את הנסיבות וההתרחשויות. אתם חשים נתק ממשהו או ממישהו וזקוקים יותר ויותר לעצמאות שלכם. כמו כן, אתם ממקדים אליכם יותר תשומת לב חברתית וגם רומנטית. חשוב להראות גישה של חדשנות ומקוריות משלכם לנסיבות המתרחשות כעת.

יופיטר בקשת ב-2019 ישפר כלכלית וכספית ויגביר אפשרויות לקניות לרכישות. אורנוס בשור ייצור הפתעות וניתוקים לעקרבים שנולדו בשלישון הראשון של המזל ובעצם ישחרר מן העבר ויכוון למגמות עתידיות בצורה של הפתעות ואקראיות שיובילו את הנסיבות. שינויים סביב מגורים, הריונות ולידות על הפרק. מיקומו של פלוטו שליטכם הכוכבי בשלישון האחרון של גדי יגביר מגמות שינוי בחיים בגלל הקשרו של שלישון זה למרקורי שגם מתקשר לתנועה, מידע, למידה ותקשורת.

תחזית שבועית למזל קשת

כניסתם של השמש, ונוס ומרס לבתולה יגביר כעת עומס ולחץ זמנים מקצועי ויצריך מכם לקבל החלטות אולי בנוסח של או-או, לכאן או לשם. משהו או מישהו מן העבר כנראה חוזרים לכם עכשיו. הקדישו יותר לטיפול סביב נושאי משפחה, בית ומגורים. אתם יותר בתנועה ניידות ונסיעות בימים אלה וחשוב להראות גישה של גמישות ותמרון במגע עם הסובב.

מסעו של יופיטר אצלכם במגרש הביתי יאפשר זרימה יותר טובה וטבעית של השנה הקרובה. זה זמן טוב ללימודים, לסיעות ולספורט. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר. סאטורן ממשיך בגדי ויכול לתרום להחלטות כלכליות והתחייבויות לטווח הארוך לגבי נושאי דיור ומגורים.

קשתים שנולדו ב-2-10 לדצמבר חשים את זווית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית, ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זווית זו מגבירה מצבי קורבן והקרבה, לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות. היצירתיות והרוחניות גוברים.

תחזית שבועית למזל גדי

מעבר השמש לבתולה בימים אלה יחזק ויגביר לכם אנרגיות חיוביות ונראה שתרגישו תחושת התחזקות ושיפור תוך הגברה של אפשרויות וביטחון עצמי. יהיו יותר אפשרויות לנסיעות, לשינויים ולתחושת מרחב ורצון לביצוע, להחלפה או להתלבטות סביב שני דברים, נושאים או גורמים. שימו לב למכונית ולתחזוקתה. ונוס ומרס בבתולה מביאים יותר פתיחות ושינויי מחשבה ותפיסה בהקשר ליחסים הזוגיים.

2019 מביאה אפשרות לחוות ולראות את הדברים והנסיבות גם במימד הרוחני מיסטי בגלל מסעו של יופיטר בקשת, שטוב גם לריפוי והבראה בהקשרי בריאות. אורנוס בשור ינתק מזוגיות שאינה רלוונטית יותר וייצור בגלל מסעו בבית ה-5 של המפה הפתעות רומנטיות ושיפור כלכלי שיבוא מהגברה יצירתית מקוריות וחדשנות מקצועית.

גדיים שנולדו ב-6-14 לינואר חשים את הצמידות של פלוטו לשמש שטובה כמובן להיריון ולידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים משבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים, שהיא בכל מקרה איננה קלה נפשית. אלו שנולדו בשבוע הראשון של המזל חשים את העומס והכובד של סאטורן בצמידות לשמש שלהם, מה שיוצר אילוצים, עיכובים וצורך לקבל החלטות בוגרות להמשך. לאלו שנולדו בין 25-30 לדצמבר תתכן רגישות בריאותית בגלל זווית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית.

תחזית שבועית למזל דלי

כניסתם של השמש, מרס וונוס לבתולה מפעילה כעת את קוטביות הבתים 8-2 במפה הדליית ולכן המיקוד בנושא הכספי כלכלי על הפרק כעת יותר, אולי בגלל קניות ורכישות שבתכנון. תתכן התחדשות סביב משהו או מישהו ומצד שני כנראה ניתוק ממה או ממי שלא ניתן להמשיך איתו את הרצף. הנסיגה של אוראנוס בשור יכולה להאט מקצבים ותוכניות כעת.

יופיטר בקשת ירחיב ב-2019, בגלל מיקומו בבית ה-11, מעגלים חברתיים ויאפשר נסיעות פתאומיות לחו”ל. אורנוס בשור יביא ניתוקים ופרידות מאנשים או מנושאים לדליים שנולדו בשלישון הראשון של המזל, מה שיביא מגמה יותר אישית ועצמאית לעתיד. סאטורן ממשיך בגדי ומקשה ביחסים עם מבוגרים (שאולי לא בקו הבריאות וזקוקים ליותר טיפול) ומכביד במגעים עם גורמי סמכות ובוסים בעבודה.

תחזית שבועית למזל דגים

מעבר השמש, מרס וונוס לבתולה יחזק ויגביר אנרגיות בימים הקרובים ויחזיר לכם את הביטחון העצמי והיכולת להניע ולהזיז את הדברים והנסיבות. הקדישו יותר זמן לזוגיות, לאהבה, ליחסים ולרומנטיקה שיהיו כעת יותר על הפרק. נהלו משא ומתן ודיאלוג נכונים עם מי שצריך היות שניתן להגיע להסכמים כעת. אפשרי לקפוץ לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים ואולי גם לבקר את הספר/ית לתספורת או לתסרוקת על הדרך.

2019 מביאה אפשרות להתפתחות מקצועית טובה בגלל מסעו של יופיטר בקשת בבית ה-10 של המפה אורנוס בשור מביא אפשרויות לנסיעות ולימודים וקורסים לא שגרתיים ואולי להחלפת רכב. סאטורן ממשיך בגדי ולכן מביא חשבון נפש בתחום החברתי, אולי בנוסח להמשיך או לצנזר מערכת יחסים כלשהי. מיקומו של סאטורן בבית ה-11 יביא השנה הפתעות ושינויים אולי לא מתוכננים בקריירה ובעבודה.

דגים שנולדו ב-3-7 למרץ חשים כעת אי בהירות ובלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות, קורבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי. דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות בהשפעת צמידות זו, שדורשת גם להקריב, להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה, התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים.

הכותב: ירון ליבנה (M.A) אסטרולוג, סופר, מרצה, עוסק בניתוח מקצועי וחיזוי מפות אסטרולוגיות מקצועיות אישיות. איש תקשורת מופיע בטלוויזיה, רדיו ועיתונות לאורך השנים.

מוזמנים לבקר באתר שלו: www.yaronlivne.co.il

Font Resize
Contrast