fbpx
https://rootavor.com/wp-content/uploads/2022/07/אמיליה-קלארק-scaled.jpg

סודות היופי של אמיליה קלארק: כוכבת “משחקי הכס” חושפת איך היא מטפחת את המראה שלה

הפרזנטורית של המותג “קליניק”: “אנשים הם הכי זוהרים ויפים כשהם עושים את מה שמתאים להם”

1אמיליה קלארק

אמיליה קלארק: “אני באמת מאמינה שהיופי הטבעי נובע מההרגשה. במקביל, חשוב לי לשמור על העור שלי“. צילום: “קליניק”

אמיליה קלארק, 35, ידועה כמי שגילמה כמה מהדמויות הנשיות החזקות ביותר על המסכים, ביניהן חאליסי ב”משחקי הכס” (בטלוויזיה) ולואיזה קלארק ב”ללכת בדרכך” (בקולנוע). והיא לא רק מלהטטת בין תפקיד לתפקיד, אמיליה גם מנהלת את SameYou – ארגון צדקה לצעירים המחלימים מפציעות מוחיות ושבץ מוחי.

נושא הפציעות המוחיות קרוב מאוד לליבה של אמיליה. לפני כשלוש שנים חשפה השחקנית הבריטית כי עברה בעצמה שני אירועים של מפרצת במהלך צילומי “משחקי הכס” שגרמו לה לדימום מוחי מסכן חיים – מהם החלימה לחלוטין.

לאחרונה, הכוכבת בעלת הגבות מעוררות הקנאה והעור נטול הפגמים זכתה לתפקיד משמעותי נוסף – שגרירת היופי של המותג “קליניק”. כשנבחרה, הבהירה אמיליה שהיא רואה ביופי הרבה יותר מטיפוח עור הפנים: “היופי מגיע מהאינדיבידואליות שלך, זו המהות של זה”, הסבירה, “אנשים הם הכי זוהרים ויפים כשהם עושים את מה שמתאים להם”.

אמיליה אוהבת להשתמש במוצרי טיפוח שמעצימים את היופי הטבעי.  “כשאני עם אנשים שאני אוהבת, צוחקת ומחייכת אני הכי יפה”, היא אומרת. “אני באמת מאמינה שהיופי הטבעי נובע מההרגשה. במקביל, חשוב לי לשמור על העור שלי. אמא שלי לימדה אותי לנקות את העור ולהעניק לו לחות. זה תמיד היה הקטע שלי. הכל הולך טוב עם עור טוב”.

גם את הידע שלה באיפור היא חייבת לאמא שלה. אמיליה: “אמי, שעבדה בתחום תעשיית היופי, נתנה לי עצות טובות בשלב מוקדם מאוד. אני עדיין שולחת אליה את התמונות שלי בדרך לשטיח האדום. אם אני מקבלת את חותמת האישור שלה – אז שחקתי אותה”.

אמה של אמיליה היתה גם זו שאמרה לה לא למרוט את גבותיה, שהפכו לאחד מסימני ההיכר שלה. היא אף נוהגה לסרק את גבותיה עם מעט וזלין לפני השינה.

2אמיליה קלארק

אמיליה קלארק: “למראה יום אני משתמשת בקרם לחות כהה במקום מייק-אפ”. צילום: “קליניק”

אמיליה מאמינה ש”פחות זה יותר” בכל הנוגע לשיגרת היופי שלה, אבל נמצאת בגיל שבו היא מחפשת מוצרים שעובדים בצורה חכמה יותר. לאחרונה הוסיפה את סרום התיקון של “קליניק” Smart Clinical Repair למשטר שלה. מדובר בסרום אנטי אייג’ינג בעל ביצועים גבוהים, הנלחם בקמטים עדינים ומסייע לה לשמור על מראה עורה. “הגעתי לנקודה בחיים”, היא משתפת, “שבה את אומרת לעצמך, ‘או.קיי, אני הולכת לקנות מוצר שכתוב עליו נגד קמטים'”.

באילו מוצרים נוספים של “קליניק” היא משתמשת? אמיליה: “אני מנקה את הפנים ב-Take The Day Off Cleansing Balm, לאחר מכן משתמשת ב-All About Clean All-in-One Cleansing Micellar Milk, ובסוף מורחת את קרם הלחות Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator, שהוא פשוט מדהים.

מראה האיפור המועדף עליה ביומיום הוא טבעי. “ביומיום אני משתמשת בקרם לחות כהה במקום מייק-אפ”, היא מסבירה. “ואז אני מושחת על קו העפעפיים העליון איי-ליינר נוזלי. אני אוהבת לתחום את העיניים ולהדגיש את הריסים במסקרה שחורה. מרגישה שזה פותח לי את העיניים. לפעמים אני משתמשת גם בצללית בגוון ניוד כדי להגדיר את העיניים וחותמת תמיד בליפסטיק.

איך היא שומרת על איזון בין עבודה לחיים הפרטיים? אמיליה: “כל עבודה חדשה אני מוסיפה עוד טקס הרגעה לשיגרה שלי. אני עושה מדיטציה, אני עושה יוגה, אני מקפידה על שעות שינה. אבל הדבר הכי גדול שאני עושה לאיזון נכון בחיי הוא לראות את החברים שלי, כי זה לצחוק. הם מזכירים לי שכל מה שעובר עליי הוא רק עבודה, והדבר הטוב הוא הקשרים שיש לך עם האנשים שאת אוהבת”.

איך את לקחת פסק זמן לעצמך כדי להירגע? “אני בתעשייה של סיפורים”, היא אומרת, “וזה מה שאני אוהבת. אני אוהבת ללכת לקולנוע, לשבת ולראות סרט, לשמוע פודקאסטים, לשמוע ספרי אודיו, לעבור בגלריה לאמנות. אני ממש זקוקה לזה; אני רוצה תמיד להיות שקועה בסיפור של מישהו אחר”.

;