fbpx
https://rootavor.com/wp-content/uploads/2020/04/גדול.jpg

דר’ יצחק דרימר: “בשלב הזה התרופה היחידה לווירוס הקורונה היא מערכת חיסון חזקה”

הסגר והבידוד פוגעים גם בנפש ומחלישים את מערכת החיסון. באחרונה השיק דר’ יצחק דרימר, מייסד “מרכז דרימר לבריאות”, תוכנית דיגיטלית טיפולית בהתאמה אישית, שיכולה לסייע בהתמודדות של הגוף עם נגיפים. לפניכן 6 עצות זהב לימי הקורונה

מאת: נתנאל סמריק

יצחק דרימר

דר’ יצחק דרימר: “פעמים רבות מיחושים פיזיים הם תוצר של חרדה נפשית, וכאשר מטפלים במקור החרדה הנפשית חל שיפור פיזי

* דר’ יצחק דרימר הוא דוקטור לכירופרקטיקה; בוגר אוניברסיטת M.S.U, בין המובילות בארצות-הברית; ואוניברסיטת PALMER, המייסדת והמובילה בתחום הכירופרקטיקה העולמית; מייסד, מפתח ומטמיע את תחום הרפואה האולטימטיבית (רפואה שמשלבת בראשונה באופן שיטתי בין מדע הרפואה, רוח ופיזיקה קוונטית); ומנכ”ל “מרכז דרימר לבריאות”.

נגיף הקורונה מתפשט במהירות ומדי יום נדבקים בו עשרות אלפי אנשים בעולם. בנוסף, הסגר והבידוד פוגעים בנפש ומחלישים את מערכת החיסון. באחרונה השיק דר’ יצחק דרימר, דוקטור לכירופרקטיקה ומייסד “מרכז דרימר לבריאות”, תוכנית דיגיטלית טיפולית בהתאמה אישית. בריאיון עם איש התקשורת נתנאל סמריק, הוא מסביר כיצד הרפואה האולטימטיבית יכולה לסייע בהתמודדות של הגוף עם נגיפים.

דר’ דרימר, כל המדינה כמרקחה סביב התפשטות נגיף הקורונה, מה תוכל לספר לנו עליו?

“הקורונה הוא נגיף, וירוס, מחלה שאנו חשופים אליה כבר שנים רבות, אבל כעת הגוף שלנו חשוף לזן חדש, ועליו לפתח נוגדנים, שייסעו לו להיות עמיד בפניו. זהו עניין נורמלי וטבעי וחלק מהתהליך האבולוציוני החיסוני של האדם. וירוס הקורונה חודר אל תוך התא וגורם להתנהלות מסוימת שפוגעת בתא. בשונה מחיידק שנמצא מחוץ לתא ולכן הוא הופך לפגיע, הווירוס הוא בלתי פגיע אלא אם כן הצלחנו לחדור את התא ולשנות את התנאים שמביאים לשגשוגו. בשלב הזה התרופה היחידה לווירוס היא מערכת חיסון חזקה. כיום באמצעות כלים טבעיים ופשוטים ניתן לחזק את העמידות של כל אחד ואחת מאיתנו”. מהם אותם כלים?

הכלי הראשון: ידיעה

דר’ דרימר: “על כל אחד מוטלת הזכות להבין מול מה האנושות מתמודדות, עליו לקרוא מהו הנגיף, להתחבר אל מאגרי האינטרנט ולחפש באופן אובייקטיבי כל מידע שנכתב על הנגיף. חשוב לנטרל את רעשי אולפני הטלוויזיה השזורים מתח ומביאים לתעוקה רגשית. חשוב להבין שהנגיף עלול לפגוע בעיקר באנשים הפגיעים ביותר – מבוגרים ותינוקות, יחד עם זאת רוב האוכלוסייה לא תדע שהיא נדבקה”.

הכלי השני: שתייה מרובה

דר’ דרימר: “ביוכימיה מאפשרת לגוף ליצור סביבה עמידה וחזקה, שפוגעת ביכולתו של הנגיף להתרבות. הדרך לעשות זאת היא באמצעות תזונה מדויקת, בסיסית יותר, המבוססת על חלבונים, שכן הווירוס משגשג בסביבה חומצית ph5, אך נבלם בסביבה בסיסית גבוהה מ-ph7. הדרך הראשונה להביא את הגוף שלנו לרמה בסיסית היא על ידי צריכת נוזלים. רוב רובם של האנשים מבלבלים צימאון ברעב במיוחד כאשר הם חווים מתח, ולכן נמצאים במצב של התייבשות. אחת הדרכים להימנע מכך היא על ידי צריכה של שני ליטרים של מים ביום, עדיף מים חמימים או מים חמים עם לימון, וכן צריכה של משקאות שאינם מכילים קפאין, כמו תה צמחים ללא סוכר”.

ומה כה מיוחד בלימון?

“הלימון מכיל ויטמין C מסיס במים ולכן יש ביכולתו לחדור לתא ולשפר את הסביבה שם, כך שהנגיף לא יוכל להתרבות ולבסוף יפונה דרך השתן והצואה”.

2עטיפת הספר רפואה אולטימטיבית מאת דר' יצחק דרימר

עטיפת הספר “רפואה אולטימטיבית” מאת דר’ יצחק דרימר

הכלי השלישי: תזונה

דר’ דרימר: “בימים אלה חשוב לכלול בסל הקניות שלנו כמה שיותר מזונות המביאים לבסיסיות הגוף כמו: ירקות ירוקים, ירקות שורש, שורש סלרי, סלק, גזר, שורש פטרוזיליה. גרעינים, זירעונים, חלבון צמחי כמו עדשים, שעועית, אפונה שמעורבים עם אורז בר או אורז מלא. הדבר הבא – להמעיט כמעט עד הימנעות ממוצרי חלב, כיוון שהם מחלישים את הגוף בימים אלו. כמו כן, להמעיט את כל המוצרים המכילים סוכר. גם קמחים הופכים בגוף לסוכר ולכן מומלץ לצרוך אותם פחות בתקופה זו”.

מה לגבי דגים ועוף?

“גם עוף וגם בשר פחות מתאימים עכשיו, כיוון שהם גורמים לחומציות הגוף ותהליך העיכול שלהם ארוך”.

פירות?

“אני ממליץ עד שני פירות ביום וחשוב לאכול את הפרי כחצי שעה לפני האוכל, כיוון שהוא מתעכל באזור מסוים של הגוף”.

הכלי הרביעי: תוספי מזון

דר’ דרימר: “בתוך המערך הזה נשלב תוספי מזון שיתרמו לחיזוק המערכות השונות בגוף. באופן ספציפי נתמקד בנוגדי חמצון כמו מולטי ויטמין קל לפירוק. בימים אלה כדאי להתמקד בתוספים מהסוגים הבאים: נוגדי חמצון ויטמין A, ויטמין C וויטמין E אומגה שלוש, שכן תפקידם לבנות את התא, לחזק אותו ולתפעל אותו מבפנים ומבחוץ. חשוב לצרוך תוספי מזון מתוך ידיעה והבנה – כיוון שגם אם תוסף נמצא בתוך כמוסה הוא עדיין מהווה כלי טיפולי, המאפשר לאזן בין חוסרים ועודפים בגוף. במקרה וכבר חלה הדבקה בנגיף, שחדר אל התא, מומלץ להמשיך לצרוך את תוספי המזון ולבנות תוכנית טיפולית נוספת לאחר הרחקת הנגיף מהגוף”.

הכלי החמישי: פסיכולוגיה מידית

אנשים מטפסים על הקירות, נמצאים בחרדה וחוששים לחייהם ולחיי הקרובים אליהם. כיצד הפסיכולוגיה המידית יכולה לסייע בנושא?

דר’ דרימר: “המתח רב – זה נכון. יש הנחיות יומיומיות וערוצי התקשורת עמוסים בדיווחים, יחד עם זאת חשוב שכל אדם ישאל את עצמו שאלה אחת – באיזה מצב פסיכולוגי ומנטלי הוא שם את עצמו, כי אם הוא מקבל על עצמו את המצב המלחיץ – אז הוא מפר את המערכת החיסונית שלו, כך שהפחד מפני המצב יכול לפגוע בבריאות יותר מאשר המצב עצמו. כאשר הצד המנטלי מבין שלכל משבר יש פתרון אז הוא יכול לחוות שמחה והבנה שהאנושות תהיה בסדר. זה הזמן להביע שמחה ולחזק את מערכת החיסון. זה הזמן להאמין בעצמנו ובהמשכיות שלנו וכך לפתח עמידות. אני רואה את זה גם בקליניקה שלי פעמים רבות, שמיחושים פיזיים הם תוצר של חרדה נפשית, וכאשר מטפלים במקור החרדה הנפשית חל שיפור פיזי”.

הכלי השישי: להעצים את התדר

דר’ דרימר: “כל דבר ביקום נמצא ברטט ובתדר מאוד ספציפיים. ככל שהתדר עוצמתי יותר האדם הופך עמיד לכל דבר – אם זה למצב כלכלי, מנטלי רגשי או פיזיולוגי – הוא עמיד. אם האדם מרגיש ירוד הוא הופך לפחות עמיד לכל דבר. אדם יכול לעזור לעצמו בחיזוק התדר על ידי מדיטציה, אימון או הדרכה. באמצעות התוכנית הדיגיטלית החדשה של הרפואה האולטימטיבית כל אחד יוכל לקבל כלים מעשיים להתמודדות עם מצבי מתח ולחץ תוך חיזוק המערכת החיסונית”.

לפרטים נוספים: “מרכז דרימר לבריאות”, 1-700-701-301.

;
Font Resize
Contrast